TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
6:25
Op1
7:25
Nederland in beweging
7:40
Tijd voor MAX
8:30
Tip
Close up: Barbra Streisand - A star is born
9:30
Mondo
10:25
Tip
Dokters van morgen
11:25
Kamp Van Koningsbrugge
12:20
Sterren NL top 25
13:00
NOS Journaal
13:05
NPO Radio 5 Vakantieconcert met Frank Boeijen
14:20
Tip
NOS Sport: Schaatsen Daikin NK sprint
15:05
NOS Sport: Schaatsen Daikin NK sprint
15:50
NOS Sport: Schaatsen Daikin NK sprint
16:35
NOS Sport: Schaatsen Daikin NK sprint
17:20
NOS Journaal
17:25
Toen was geluk heel gewoon
17:55
Socutera
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Kassa
20:00
NOS Journaal
20:30
Kamp Van Koningsbrugge
21:30
Even tot hier
22:25
Studio sport Eredivisie
23:10
Studio sport
23:45
NOS Journaal
23:55
Corrie en haar mannen
1:00
De zak van Sinterklaas
2:05
EenVandaag
2:30
NOS Journaal
2:55
NOS Journaal
3:00
NOS Journaal
Geen programmering
7:45
Blauw bloed
8:25
Tip
Vroege vogels
9:10
Meldpunt
9:40
Studio 2020
9:50
Tip
Joël lokaal
10:35
Podium Witteman
11:40
Iedereen verlicht
12:10
De nieuwe maan
12:51
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:10
2 voor 12
13:50
De geknipte gast
14:10
Studio 2020
14:20
Tip
Ondersteboven van Afrika
15:10
Studio 2020
15:30
Fryslân dok
16:05
Geloofsgesprek
16:20
Tip
Mijn pelgrimspad
16:25
Tip
Roderick zoekt licht
17:00
NOS Journaal
17:10
EO Metterdaad
17:35
Jacobine op 2
18:00
Tip
Met hart en ziel
18:15
Nederland zingt
18:50
Tip
MAX Maakt Mogelijk
19:20
Ik mis je
19:55
Blauw bloed
20:40
Tip
Sterren op het doek
21:30
Nieuwsuur
22:10
Tip
Shetland
23:10
Tip
Het uur van de wolf: Raquel van Haver - De vrouwen van mijn land
0:15
Commissaris Maltese
1:05
Commissaris Maltese
1:55
De nachtzoen
2:05
Nieuwsuur
2:45
Nieuwsuur
Geen programmering
6:32
Pingu
6:35
Sarah en Eend
6:45
Sesamstraat
7:00
Klumpies
7:05
Kindertijd
7:15
Beestenbrigade
7:35
Het sinterklaasjournaal
7:45
Het sinterklaasjournaal - op bezoek
8:10
Zapp Kids top 20
8:40
Zappsport
9:00
Mees Kees
9:25
Kinderen voor kinderen pakt uit
9:35
Checkpoint
10:00
Kaal of kammen
10:25
Topdoks
10:50
De mooiste sprookjes van Grimm
11:55
Tussen kop en staart
12:20
Tussen kop en staart
12:55
Tip
Zappbios: Abeltje
14:35
Het sinterklaasjournaal - op bezoek
15:00
Voor het blok
15:30
Tip
Zappbios: Apenstreken
16:55
Junior Eurovisie Songfestival update
17:20
Zapplive op zaterdag
18:00
Het sinterklaasjournaal
18:15
Freeks wilde wereld
18:25
Lang leve de muziek show
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Klaas kan alles
19:50
Het sinterklaasjournaal - op bezoek
20:24
Socutera
20:25
Tip
The Sandhamn murders
22:00
Het beste van... 50 jaar Toppop
22:50
Het verhaal van 50 jaar Toppop
23:45
Tip
The Beatles: Eight days a week
1:30
De 3 sterren camping
2:15
Tekst-tv