TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:50
Nederland in beweging
6:05
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:25
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:25
NOS Journaal
8:40
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:30
NOS Journaal
10:40
NOS Journaal
10:55
De avondetappe
11:40
NOS Journaal
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:40
Kook mee met MAX
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:35
NOS Journaal
15:55
Jinek
16:51
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Andere tijden sport
17:40
MAX Maakt Mogelijk
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Tip
Het gevoel van de Vierdaagse
20:00
NOS Journaal
20:35
Opsporing verzocht
21:10
Tip
Het jaar 1969
22:15
Tip
De avondetappe
23:05
Jinek
0:05
NOS Journaal
0:30
Jinek
1:30
EenVandaag
2:05
NOS Journaal
2:25
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Het familiediner
10:00
Het uur van de wolf: Dance or Die/ Vlucht
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:55
Het leven is een jurk
12:30
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:20
Echt niet OK
13:55
Andries
14:25
Spoorloos
15:20
Groeten uit Holland
16:00
NOS Journaal
16:10
Geloofsgesprek
16:25
Kloosterserie
16:55
MAX Maakt Mogelijk
17:10
A place to call home
18:10
De slimste mens
19:00
Tip
BinnensteBuiten
19:35
De neven van Eus
20:25
De slimste mens
21:15
Tip
In naam van het volk
22:00
Nieuwsuur
22:45
Tip
Chasing the moon
23:45
Tip
14-18: Dagboeken uit de Eerste Wereldoorlog
0:35
De nachtzoen
0:50
Nieuwsuur
1:35
Nieuwsuur
Geen programmering
6:32
Pingu
6:35
Clangers
6:50
NoNo
6:55
Bing
7:05
Sesamstraat
7:20
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:45
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten
8:00
Buurman en buurman
8:10
Nils Holgersson
8:20
Shaun het schaap
8:30
Igam Ogam
8:45
Calimero
8:55
Nelli en Nora
9:00
Ziggy en de Zootram
9:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:25
Hoi Duggee
9:35
Kindertijd
10:00
Rintje
10:10
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:35
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:10
Sesamstraat: 10 voor ...
11:23
Rita & Krokodil
11:30
Pingu in de stad
11:34
Pim en Pom
11:40
Wickie de Viking
11:55
Masha en de beer
12:00
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:30
Mega Mindy
12:55
Babar en de belevenissen van Badou
13:10
Kindertijd
13:35
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:10
Pippi Langkous
14:35
The jungle book
14:50
Bommetje!
15:40
Betreden op eigen risico
16:25
#forever
16:35
#forever
16:50
Find me in Paris
17:15
Brugklas
17:25
Brugklas
17:40
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Keuringsdienst van waarde quiz
19:55
Tip
Broodje gezond
20:30
Tip
Celebrity call centre
21:15
Break free
22:00
Down the road
22:50
Ik durf het bijna niet te vragen
23:20
Sluipschutters
23:50
The Graham Norton show
0:50
Tip
Celebrity call centre
1:35
Break free
2:15
Keuringsdienst van waarde quiz
2:55
Broodje gezond
3:20
Down the road
4:04
Tekst-tv