TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
6:50
Nederland in beweging
7:05
Tip
Welkom in hotel The Savoy
7:55
Tip
Floortje terug naar het einde van de wereld
8:55
Tip
Concert at Sea
9:55
Tip
Ruimteschip aarde
10:45
Het filosofisch kwintet
11:40
NOS Journaal
11:50
Tip
Tour de France
18:00
NOS Journaal
18:15
Tip
The great British bake off
19:25
Studio sport
20:00
NOS Journaal
20:20
NOS Studio Fussball
20:50
Tip
EK voetbal: Finale Spanje - Engeland
21:53
EK voetbal: Finale Spanje - Engeland
22:00
EK voetbal: Finale Spanje - Engeland
23:00
NOS Studio Fussball
23:32
NOS Journaal
23:40
De avondetappe
0:32
NOS Journaal
0:40
NOS Journaal met gebarentaal
0:55
NOS Journaal
1:00
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
8:05
Tip
Petrus in het land
8:35
De verwondering
9:00
Ik mis je
9:20
Bid, bedank en bewonder
9:45
Geloofsgesprek
10:00
Eucharistieviering
11:05
Nederland zingt op zondag
11:30
EO Metterdaad
11:40
Soep, sores en soelaas
12:05
Typisch Katwijk
12:30
Wilde Ganzen
12:40
Tip
Paramaribo pepers
13:15
Fryslân dok
13:45
RegioNed
14:15
Tip
Erik Scherder en het nut van optimisme
14:55
Tip
BinnensteBuiten
15:20
Een vergeten uittocht
16:25
Het beste uit de sociëteit
16:50
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Kruispunt
17:45
Tip
Wildernis onder water
18:20
Tip
Serengeti
19:20
Tip
Wereldse hotels
20:20
Tip
Planet Earth
21:10
Tip
Nu te zien!
21:30
Nieuwsuur
22:05
Tip
North Sea Jazz
23:30
North Sea Jazz
0:50
Nieuwsuur
1:25
Het filosofisch kwintet
2:15
Nieuwsuur
5:45
Raad eens hoeveel ik van je hou
5:55
Jojo & Ouma
6:05
Noddy, de detective
6:21
Tip de muis
6:30
Bob de bouwer
6:43
Splat & Seymour
6:53
Lucas de spin
7:00
Brandweerman Sam
7:10
Biff & Chip
7:20
Waffel de wonderhond
7:30
Samson & Marie
7:35
Vilda
7:43
Raad eens wat ik doe
7:55
WieKent de Boterhamshow
8:15
Kindertijd
8:21
Studio snugger
8:39
ZappSport kantine
9:00
Tip
Zappbios: Het irritante eiland
11:40
Heel Vlaanderen bakt - kids
12:25
Flexe gasten
12:38
Flexe gasten
12:51
Flexe gasten
13:04
Flexe gasten
13:17
Flexe gasten
14:00
Dance camp
14:15
Theodosia
14:40
Bon dia brugklas! weekoverzicht
15:30
Tip
Zappbios: Jachtvliegers
17:05
Taarten van Babel
17:30
Topdoks
17:50
De dikke data show
18:10
Teenage boss
18:35
Welkom in de jaren 60
19:00
Jeugdjournaal
19:20
De mensenbieb
19:42
Down the road
20:37
Tip
Ik vertrek: Even weg
21:35
Toren C
22:08
De avondetappe
23:07
Crimedocs: Love & hate
0:08
Studio sport
0:57
NOS Studio Fussball
1:35
Studio sport
2:25
Jeugdjournaal met gebarentaal
2:46
Tekst-tv
Geen programmering