TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
12:57
Verkiezingen politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:35
De lijst van
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
Stemmen van Nederland
15:00
NOS Journaal
15:20
Op1
16:15
MAX ouderenjournaal
16:45
Tip
Nederland plant bomen
16:57
Verkiezingen politieke partijen
17:00
NOS Journaal
17:05
Tijd voor MAX
17:55
Verkiezingen zendtijd politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
Journaal: Persconferentie coronacrisis
19:30
De vooravond
20:00
NOS Journaal
20:35
Radar
21:15
Tip
We gaan het maken
22:10
Op1
22:11
Tip
Pauws verkiezingsdebatten
23:05
Op1
0:00
NOS Journaal
0:22
Verkiezingen politieke partijen
0:33
Op1
0:35
Tip
Pauws verkiezingsdebatten
1:20
Op1
2:25
NOS Journaal
2:50
EenVandaag
3:20
NOS Journaal
3:50
NOS Journaal
4:20
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:30
Buitenhof
10:30
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
Nu te zien!
11:25
EO Metterdaad
11:35
Tip
BinnensteBuiten
12:05
De nieuws BV
13:45
Studio voetbal
15:00
MAX Maakt Mogelijk special
15:15
Blauw bloed
16:00
NOS Journaal
16:05
Zeg 'ns Aaa
16:35
De streken van Van Boven
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Natuur op 2: Babydieren in hun eerste jaar
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Tip
Eus' boekenclub
19:55
Per seconde wijzer
20:30
Het zaad van Karbaat
21:22
Politieke partijen
21:30
Nieuwsuur
22:10
De hofkar
22:30
Pointer
23:00
Tip
Kruispunt
23:35
Adieu God?
0:05
Andries
0:35
De nachtzoen
0:45
Nieuwsuur
1:30
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu in de stad
6:35
Sesamstraat
6:55
Tip de muis
7:00
Samson & Marie
7:06
Zin in Zappelin
7:10
Olivia
7:21
Zin in Zappelin
7:25
Mike de ridder
7:36
Zin in Zappelin
7:40
Kindertijd
7:46
Zin in Zappelin
7:50
Waffel de wonderhond
8:00
Zin in Zappelin
8:05
Shaun het schaap
8:10
Masha en de beer
8:20
De Smurfen
8:30
Nils Holgersson
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Koekiemonsters eetkar
8:55
Tom en de boterham met aardbeienjam en h ...
9:00
Nelli en Nora
9:10
Pieter Konijn
9:20
Liselotte
9:25
Bol & Smik
9:40
Bing
9:45
Sarah en Eend
9:55
Beer Bo
10:00
Maan en ik
10:25
NoNo
10:30
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:35
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:45
Hoi Duggee
10:50
Hoi Duggee
10:55
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:09
Timmy tijd
11:15
Timmy tijd
11:20
Sesamstraat: 10 voor ...
11:30
Bob de bouwer
11:40
Clangers
11:50
Ella, Oscar & Hoo
12:00
Sesamstraat
12:17
Zin in Zappelin
12:20
Kabam!
12:28
Zin in Zappelin
12:30
Kindertijd
12:39
Zin in Zappelin
12:40
Mega Mindy
13:07
Zin in Zappelin
13:10
K3 Rollerdisco Club
13:30
Zin in Zappelin
13:35
Masha's sprookjes
13:40
Bollie en Billie
13:50
Peter Pan
14:15
Machtige Mike
14:21
Bernard
14:25
Kosmoo
14:50
Lucas etc.
14:55
Rudi het racevarken
15:25
Peperbollen
15:50
ZombieLars
16:05
Deadly dinosaurs with Steve Backshall
16:35
Op de dierenambulance met
16:50
Tussen kop en staart
17:15
Checkpoint
17:40
De buitendienst
18:05
Brugklas
18:15
Op de dierenambulance met
18:30
SpangaS: De campus
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Kamp Waes
21:25
De Kalvijnshow
22:10
Zondag met Lubach
22:43
Politieke partijen
22:55
Kiespijn
23:50
De vooravond
0:20
Kamp Waes
1:20
De Kalvijnshow
2:05
Tip
Zondag met Lubach
2:45
Jeugdjournaal
3:05
De vooravond
3:29
Tekst-tv