TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:50
Nederland in beweging
6:05
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
De wereld draait door
12:00
NOS Journaal
12:25
NOS Journaal
12:40
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
TV monument
15:00
NOS Journaal
15:20
Kook mee met MAX
15:40
Op1
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:56
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Musical Awards Gala 2020
22:05
Doorbakken
22:30
Op1
23:35
NOS Journaal
0:05
Op1
1:10
NOS Journaal
1:35
EenVandaag
2:10
NOS Journaal
2:35
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nieuwsuur
10:00
NieuwLicht
10:30
De Hofbar
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:30
BinnensteBuiten
12:00
Opsporing verzocht
12:57
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Blauw bloed
14:05
Kassa
14:55
Kruispunt
15:30
Typisch: Moerdijk
16:00
NOS Journaal
16:05
Geboeid - terug naar de plantage
17:00
NOS Journaal
17:15
Per seconde wijzer
17:45
Uitgewoond
18:10
De slimste mens
18:55
Tip
BinnensteBuiten
19:30
Typisch: Moerdijk
20:05
Per seconde wijzer
20:40
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:20
Tip
Terug naar de Akbarstraat
23:20
2Doc kort: All inclusive
23:35
De boeddhistische blik
0:35
De nachtzoen
0:50
Nieuwsuur
1:35
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Olly, het kleine witte busje
6:40
Sesamstraat
6:55
Rita & Krokodil
7:00
Zin in Zappelin
7:03
Pim en Pom
7:08
Pim en Pom
7:12
Zin in Zappelin
7:15
Knofje
7:20
Knofje
7:28
Zin in Zappelin
7:30
Woezel & Pip overal vriendjes
7:41
Zin in Zappelin
7:45
Casper en Emma
7:57
Zin in Zappelin
8:00
Buurman en buurman
8:10
Shaun het schaap
8:15
Masha's sprookjes
8:20
De Smurfen
8:35
Kiwi & Strit
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Bollie & Billie
9:00
Heuvellandziekenhuis
9:15
Ringel Singel 19
9:20
Masha en de beer
9:25
Kindertijd
9:35
Nelli en Nora
9:40
Pieter Konijn
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Tik Tak
10:33
Beer Bo
10:40
Dropje
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Woezel & Pip overal vriendjes
11:05
NoNo
11:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:25
Stella & Sam
11:35
Tip de muis
11:45
Angelina ballerina
11:55
Babar en de belevenissen van Badou
12:10
Heidi
12:35
K3 roller disco
12:55
Leo & Tijg
13:05
Calimero
13:25
Jill
13:40
Hip voor nop
14:05
Britt's beestenbende
14:35
Klaas kan alles
15:00
Betreden op eigen risico
15:30
Tip
Help, mijn ouders zijn gekrompen
17:00
Checkpoint
17:25
Beste vrienden quiz
17:50
Hip voor nop
18:20
Brugklas
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:30
Tip
First dates
20:25
Tip
King of the road
22:10
Dienders
23:00
Tip
Vier handen op één buik
23:55
De wereld draait door
0:55
Tip
Hollands Hoop
1:50
Dienders
2:45
De wereld draait door
3:45
De wereld draait door
4:40
De wereld draait door
5:28
Tekst tv