TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

13TH STREET - OUD

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Ketnet

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC 3

BBC 4

BBC Entertainment

ARD

ZDF

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

Travel Channel

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigiation discovery

NPO Doc

NPO Cultura

ARTE

CNN

Euronews

BBC World

Al Jazeera Engels

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet HD

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

Playboy TV

Dusk

Private Spice

NPO Best

NPO 101 TV

BVN

VT4

VTM

2BE

RTBF La 1

RTBF La 2

TV 5

3Sat.

PRO 7

TRT int.

Sport1 Select

Sport1 Voetbal

Sport1 Golf

Sport1 Tennis

Extreme Sports Channel

Film1 Action

Film1 Family

Film 1 Sundance

MGM

OUTTV

HBO 1

HBO 2

HBO 3

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Comedy Family

Comedy Central Extra

NPO Humor TV

CBS Reality

FOXlife

Fox Sports Eredivisie

MTV Brand new

Eurosport 2

VH1 Classic

Brava NL

Nick Jr.

Boomerang

Südwest Fernsehen

Rai Uno

NPO Nieuws

NPO Zapp-Xtra

Mezzo

TV E

Goed TV

Oranje TV

15:00
Journaal
15:20
Jinek
16:20
Mag dat?
17:00
Journaal
17:10
Tijd voor MAX
18:00
Journaal
18:15
EenVandaag
18:35
Gesprek met de minister-president
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
Journaal
20:35
Tip
Flikken Maastricht
21:30
TV Show op reis
22:25
NOS Studio Sport Eredivisie
23:00
Jinek
0:00
Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:35
Gesprek met de minister-president
1:55
Journaal
2:05
Journaal
14:10
Close up: Ossip - Van vader op zoon
15:10
Metterdaad
15:30
Typisch Veluwe
16:00
Journaal
16:10
Tip
Het geheim van de Meester
16:50
Tip
Koken met Van Boven
17:25
De nieuwe maan
18:00
Tip
Rail Away
18:35
Tip
Binnenstebuiten
19:10
Meldpunt!
19:40
Tip
Professors op pad
20:25
2 voor 12
21:10
Tip
Diederik en Da Vinci
22:00
Nieuwsuur
22:55
Tip
De geniale vriendin
0:00
Scott & Bailey
1:30
De nachtzoen
1:45
Nieuwsuur
2:35
Nieuwsuur
14:50
Beste vrienden quiz
15:15
#forever
15:30
Tip
Telefilm: Bears Love Me!
17:00
Checkpoint
17:05
Beste vrienden quiz
17:31
Topdoks smerige show
17:35
De buitendienst
17:55
#forever
18:15
SpangaS
18:25
SpangaS
18:35
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
3 op reis
19:55
Tip
Food CIA
20:25
Reizen Waes
21:20
Tip
Splinter in de politiek
22:00
Jeuk
22:30
Tip
Foxcatcher
0:45
De wereld draait door
1:40
Reizen Waes
2:35
Tip
Splinter in de politiek
3:10
Jeuk
3:45
De wereld draait door
4:33
Tekst-tv
15:01
Is er een dokter in de zaal?
15:59
Wie ben ik?
16:58
5 uur live
18:00
Nieuws
18:17
Editie NL
18:33
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:57
Weer
20:05
Tip
Goede tijden, slechte tijden
20:35
Tip
The Voice of Holland
22:46
RTL Late night met Twan Huys
23:56
Nieuws
0:13
Weer
0:17
RTL Boulevard
1:02
RTL Late night met Twan Huys
2:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
14:24
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
17:37
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:28
24 uur in de politiecel
20:29
In overtreding
21:22
De deurwaarders
22:18
24 uur in de ER
23:12
24 uur in de politiecel
0:05
Deurwaarders UK
0:59
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
15:00
Smaken verschillen
15:30
Tip
DanceSing
17:30
Wat eten we?
18:00
6 inside
19:00
Hart van Nederland
19:30
Utopia
20:30
Wegmisbruikers
21:30
Tip
Foute Boel
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:25
Piets weerbericht
23:30
Das Coen und Sander Fest
0:30
6 inside
1:25
Astro tv
14:29
Stop! Politie
15:28
Last man standing
15:56
Last man standing
16:24
Married with children
16:55
Married with children
17:26
Flodder
17:58
Flodder
18:27
'Allo 'allo!
19:04
Idioten op de weg
19:35
Politie op je hielen Down Under
20:29
Tip
The November Man
22:35
Tip
Underworld: Rise of the Lycans
0:16
Tip
Daybreakers
2:05
Teleshop 7: Hollandse kanjers
Geen programmering
15:00
Castle
15:55
NCIS
16:50
NCIS
17:45
NCIS
18:45
NCIS
19:35
NCIS
20:30
Tip
Criminal Minds
21:25
Criminal Minds
22:20
Tip
Criminal Minds: Beyond Borders
23:10
Criminal minds: Beyond borders
0:05
Tip
Forever
1:00
Without a trace
1:55
Astro tv
5:55
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
The big bang theory
18:30
Two and a half men
19:00
Two and a Half Men
19:25
Tip
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica Inside
22:20
Tip
The Transporter
0:05
Sneak peek
0:10
UEFA Champions League magazine
0:45
Utopia
1:35
Astro tv
4:00
Pause
14:55
Star Wars Rebels
15:20
Lego Star Wars: All-Stars
15:45
Ruimtekuikens in de ruimte
16:12
DuckTales
16:17
DuckTales
16:37
Paf de hond
16:44
Paf de hond
16:52
Paf de hond
17:10
Lab Rats
17:35
Disney 11
4:00
Zip Zip
4:12
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
4:33
Atomic Puppet
4:53
Lanfeust Quest
5:16
Boyster
5:37
Dude, That's My Ghost!
14:58
De Daltons
15:05
Mr. Bean
15:17
Blinky Bill
15:30
Zafari
15:54
Het regent gehaktballen
16:04
Miss Moon
16:17
Lego friends: Girls on a mission
16:39
Spirit - Samen vrij
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:36
The Bold and the Beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:33
Dr. Quinn, medicine woman
19:32
McLeod's daughters
20:29
Tip
The Reader
22:56
House
23:51
Dr. Quinn, medicine woman
0:51
Tip
Case 39
2:50
Teleshop 8: Mediashop
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:44
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:29
RTL Z Nieuws
16:44
RTL Z Nieuws
17:00
RTL Z Nieuws
17:14
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:46
RTL Z Nieuws
17:58
Bright tv
18:02
Storage wars
18:30
Undercover boss
19:32
The profit
20:30
Z Doc: Ongelukken met Hollywoodsterren
21:27
Z Doc: Ongelukken met Hollywoodsterren
22:24
Z Doc: Ongelukken met Hollywoodsterren
23:23
Z Doc: West Texas investors club
0:22
Z Doc: West Texas investors club
1:20
Z Doc: West Texas investors club
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
14:33
South Park
15:02
American dad!
15:29
American dad!
15:57
Family guy
16:25
Family guy
16:52
Last man standing
17:20
Last man standing
17:49
Modern family
18:18
Modern family
18:46
Friends
19:16
Friends
19:45
The Daily Show
20:11
Tosh.0
20:40
Family guy
21:07
Family guy
21:34
Modern family
22:02
Young Sheldon
22:26
Tip
Paul Blart: Mall Cop 2
0:13
American dad!
0:34
American dad!
0:54
South Park
1:16
South Park
1:37
South Park
2:00
South Park
2:21
Most Ridiculous
2:41
Most Ridiculous
3:02
Takeshi's Castle Thailand
3:25
Takeshi's Castle Thailand
3:48
South Park
4:10
Most Ridiculous
4:30
Most Ridiculous
4:51
Takeshi's Castle Thailand
5:14
Takeshi's Castle Thailand
5:37
South Park
14:24
Million dollar listing
15:12
The middle
15:40
The middle
16:08
The Goldbergs
16:36
The Goldbergs
17:03
Will & Grace
17:31
Will & Grace
18:00
De mooiste goals van de week
18:28
Voetbal viral
18:58
Seizoensoverzicht
19:30
Keuken Kampioen Divisie live
22:00
Keuken Kampioen Divisie highlights
23:00
FOX sports DOC
23:59
Keuken Kampioen Divisie highlights
1:00
Voetbal viral
1:29
FOX sports DOC
2:00
Shark tank
2:43
The Goldbergs
3:04
The Goldbergs
3:26
Storage hunters UK
3:48
Storage hunters UK
4:11
Storage hunters UK
4:33
Storage hunters UK
4:55
Storage hunters UK
Geen programmering
14:25
Deadliest catch
15:15
Tanked
16:05
Building Alaska
17:00
Wheeler dealers
18:00
Salvage dawgs
18:30
Salvage hunters
19:30
The liquidator
20:00
The liquidator
20:30
Ed Stafford: First man out
21:30
Cooper's treasure: The hunt for a secret fortune
22:30
Chasing classic cars
23:00
Chasing classic cars
23:30
Fast n' loud
0:20
Alaska: The last frontier
1:10
How it's made
1:35
How it's made
2:00
Ed Stafford: First man out
2:50
Cooper's treasure: The hunt for a secret fortune
3:40
Tanked
4:30
Gold rush
5:15
Outback truckers
14:05
Locked up abroad
15:05
Car S.O.S
16:03
Dog patrol
16:33
Dog patrol
17:03
Air crash investigation
18:02
The incredible dr. Pol
19:02
The incredible dr. Pol
20:00
The incredible dr. Pol
20:59
The incredible dr. Pol
21:57
Coffee break with Dr. Pol
22:00
Science of stupid
22:29
Science of stupid
22:59
The incredible dr. Pol
23:55
Drugs inc.
0:53
Nazi underworld
1:53
Face to face
2:49
Drugs inc.
3:36
Airport security: Colombia
4:24
Locked up abroad
5:12
Science of stupid
5:36
Science of Stupid
14:50
The little couple
15:40
Flea market flip
16:10
House hunters
16:35
House hunters
17:05
Beachfront bargain hunt
17:30
Beachfront bargain hunt
18:00
I didn't know I was pregnant
18:30
I didn't know I was pregnant
19:00
Bride by design
19:30
Say yes to the dress
20:00
Say yes to the dress Canada
20:30
Love after lockup
21:30
Unexpected: Teenage & pregnant
22:25
Bizarre ER
22:50
I didn't know I was pregnant
23:15
I didn't know I was pregnant
23:40
Body fixers
0:30
Love after lockup
1:15
Unexpected: Teenage & pregnant
2:00
Body fixers
2:45
Bride by design
3:10
Say yes to the dress
3:35
Say yes to the dress Canada
4:00
Body fixers
4:45
House hunters
5:10
House hunters
5:35
Flea market flip
14:30
LoliRock
15:05
Star Vs the Forces Of Evil
15:20
Star Vs the Forces Of Evil
15:35
Star Vs the Forces Of Evil
15:45
Elena van Avalor
16:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:40
Phineas and Ferb
17:00
Phineas and Ferb
17:30
Groen in de Grote Stad
17:50
Groen in de Grote Stad
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:55
Descendants Wicked World
19:00
K.C. Undercover
19:20
K.C. Undercover
19:45
Jessie
20:15
Raven's Home
20:40
De Middelste van 7
21:05
K.C. Undercover
21:30
De Psammy Show
21:40
De Psammy Show
21:50
De Psammy Show
22:00
The Gronks
22:13
The Gronks
22:25
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
22:50
Chez Remy: Samen Fit
23:00
Chez Remy: Samen Fit
23:15
Violetta
0:00
Alex & Co.
0:25
The Evermoor Chronicles
0:45
Disney the Lodge
1:10
De Psammy Show
1:21
De Psammy Show
1:35
Alex & Co.
2:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
2:20
De Psammy Show
2:35
De Psammy Show
2:46
Alex & Co.
3:10
Disney the Lodge
3:35
Just Like Me
3:48
Just Like Me
4:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
4:20
De Psammy Show
4:30
De Psammy Show
4:40
Alex & Co.
5:05
Disney the Lodge
5:30
De Psammy Show
5:43
De Psammy Show
15:00
The doctors
16:00
Huizenjacht
16:55
Dokter Hart
17:45
Dokter Hart
18:40
The A-team
19:35
The A-team
20:30
Tip
Shanghai Noon
22:40
Tip
Three Kings
0:55
The following
1:35
Astro tv
3:05
Tommy teleshopping
14:20
Catfish: The tv show
15:20
Teen Mom 2
16:05
Teen Mom 2
17:05
Face off
18:05
Face off
19:05
Catfish: The tv show
20:00
Catfish: The tv show
20:55
Ex on the Beach US
21:50
Ex on the Beach US
22:50
Floribama Shore
23:45
Floribama Shore
0:25
Ridiculousness
0:45
Ridiculousness
1:05
Ridiculousness
1:25
Ridiculousness
1:50
Music Television
15:00
Barbie Dream House Adventures
15:26
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:37
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:48
44 Katten
16:00
44 Katten
16:15
SpongeBob SquarePants
16:27
SpongeBob SquarePants
16:38
Atchoo
16:49
Atchoo
17:02
Huize Herrie
17:13
Huize Herrie
17:28
De Thundermans
17:55
De Thundermans
18:20
Henry Danger
18:45
Henry Danger
19:10
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:35
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:59
Cool Factor
20:24
Knight Squad
20:51
De Thundermans
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Het huis Anubis
22:42
Het huis Anubis
22:52
De legende van Korra
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
14:45
The Hairy Bikers' Comfort Food
15:40
James Martin's home comforts
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Spice trip
18:00
De Brabander bakt
18:30
Donna Hay: Basics to brilliance
19:00
Donal Skehan's kitchen hero
19:30
Anthony Bourdain parts unknown
20:25
The chef's line
20:55
The Hairy Bikers' Comfort Food
21:55
James Martin's home comforts
22:50
Wat eten we vandaag?
23:05
The chef's line
23:35
The Hairy Bikers' Comfort Food
0:20
James Martin's home comforts
1:15
United plates of America
1:45
United plates of America
2:10
Anthony Bourdain parts unknown
2:55
The chef's line
3:15
De Brabander bakt
3:45
Donal Skehan's kitchen hero
4:10
Favourites by
4:30
A quick and easy car interview with Jamie Oliver
4:50
Grenzeloos koken
Geen programmering
14:50
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
15:40
Tip
Father Brown
16:30
Tip
Father Brown
17:25
Call the Midwife
18:40
Death in paradise
19:55
Midsomer murders
21:00
Midsomer murders
22:00
Blood
23:00
Tip
Line of Duty
0:00
Tip
Line of Duty
1:00
Luther
2:15
Tin star
3:00
Tin star
4:00
Call the Midwife
Geen programmering
15:00
Poldark
15:55
George Clarke's amazing spaces
16:45
VRT NWS update
16:50
Flikken Gent
17:40
Neighbours
18:07
VRT NWS update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
Wallander
22:10
Medici: Masters of Florence
23:05
Journaal
23:22
Keno
23:23
Euromillions
23:25
Weer
23:30
Tip
Single White Female
1:10
Dagelijkse kost
1:25
Iedereen beroemd
1:45
Herhalingen
14:50
Ronja de roversdochter
15:15
Shaun het schaap
15:20
Rox
15:50
Piraten in de straat
16:00
Peter Pan
16:20
Robin Hood
16:35
Oma en Oma
16:45
Helden
16:55
Superbrein
17:20
#LikeMe
17:50
Karrewiet
18:00
Helden Van De Sneeuw
18:40
Karrewiet
18:55
Nachtwacht
19:20
Nachtwacht
19:45
Shaun het schaap
19:57
In bed met Olly
20:00
Programma onderbreking
20:15
Het journaal met VGT
20:55
Programma onderbreking
14:00
Ketnet Junior
19:00
Rolkrant
19:25
Sporza: Europa League magazine
20:00
Terzake
20:30
De afspraak op vrijdag
21:20
Tip
Moonlight
23:10
Occupied
23:55
Herhalingen
13:45
Snooker
15:05
Wielrennen
16:45
Wielrennen
18:15
Snooker
19:14
Noordse combinatie
19:38
Nieuws
19:45
Snooker
0:00
Nieuws
0:06
Wielrennen
0:45
Wielrennen
1:30
Schansspringen
2:10
Superbike
3:00
Snooker
4:00
Schansspringen
4:30
Superbike
Geen programmering
14:45
Doctors
15:15
A place to call home
16:10
Escape to the Country
16:55
The Best House in Town
17:40
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:30
Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
Celebrity Mastermind
21:00
A Question of Sport
21:30
EastEnders
22:00
Masterchef UK
22:30
Mrs. Brown's Boys
23:00
BBC News
23:25
Regional News and Weather
23:30
Weather
23:35
The Graham Norton show
0:25
Would I Lie to You?
0:55
The Real Marigold On Tour
2:00
BBC News
14:45
Full Steam Ahead
15:45
The Wonder of Animals
16:15
Natural World
17:15
Richard Hammond's Journey to ...
18:15
Antiques Road Trip
19:00
Eggheads
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
Saving Lives at Sea
21:00
Grand Tours of Scotland's Lochs
21:30
Mastermind
22:00
Monty Don's Japanese Gardens
23:00
QI
23:30
Newsnight
23:55
Weather
0:05
Whitney: Can I be me
1:45
Better Things
2:10
Sign Zone: Inside Europe: Ten Years of Turmoil
3:10
Sign Zone: My Million Pound Menu
4:10
This is BBC Two
Geen programmering
20:00
World News Today
20:30
Top of the Pops
21:00
Top of the Pops
22:00
Score: Cinema's Greatest Soundtracks
23:30
The Defiant Ones
0:10
The Defiant Ones
0:55
Hits, Hype & Hustle: An Insider's Guide to the Music Business
1:55
Killing Me Softly: the Roberta Flack Story
2:55
Arena
3:55
Top of the Pops
4:55
Pause
14:40
DIY SOS
15:35
New Tricks
16:25
The Musketeers
17:20
Doctors
17:45
EastEnders
18:15
DIY SOS
19:10
Keeping Up Appearances
19:40
Doctors
20:10
Casualty
21:00
The Secret Diaries of Miss Anne Lister
22:30
Josh
23:00
Inside No. 9
23:30
Live at the Apollo
0:15
Alan Carr: Chatty Man
1:00
Doctors
1:30
Casualty
2:20
The Secret Diaries of Miss Anne Lister
3:50
Josh
4:20
Antiques Roadshow
Geen programmering
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:05
Sportschau live
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Quizduell-Olymp
19:45
Sportschau vor acht
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Unser Lied für Israel
22:15
Tagesthemen
22:30
Udo Lindenberg - Volle Fahrt voraus
23:15
Udo Lindenberg - Live vom Atlantik
0:15
Tagesschau
0:25
Mordkommission Istanbul - Die steinernen Krieger
1:58
Tagesschau
2:00
Udo Lindenberg - Volle Fahrt voraus
2:45
Udo Lindenberg - Live vom Atlantik
3:45
Mordkommission Istanbul - Die steinernen Krieger
5:18
Tagesschau
5:20
Deutschlandbilder
Geen programmering
15:00
heute Xpress
15:05
Bares für Rares
16:00
heute - in Europa
16:10
Die Rosenheim-Cops
17:00
heute
17:10
Hallo Deutschland
17:45
Leute heute
18:05
Soko Wien
19:00
heute
19:20
Wetter
19:25
Bettys diagnose
20:15
Der Staatsanwalt
21:15
Soko Leipzig
22:00
heute-journal
22:30
Heute-show
23:00
aspekte
23:45
heute+
0:00
Neo magazin royale
0:45
Starsky & Hutch
1:35
Starsky & Hutch
2:20
Soko Leipzig
3:05
Der Staatsanwalt
4:05
Die Rosenheim-Cops
4:45
Leute heute
5:00
Hallo Deutschland
Geen programmering
14:55
In aller Freundschaft
15:45
WDR aktuell
16:05
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
2 für 300 - Viel Urlaub für wenig Geld
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Ganz Köln steht kopf - Mega-Event Rosenmontagszug
21:00
Unser Westen
21:45
WDR aktuell
22:00
Kölner Treff
23:30
Ne kölsche Jung. Hans Süper
1:00
Kölner Treff
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
Aktuell
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Hofgeschichten
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Die Nordstory
21:15
Hannover... made in China
21:45
Aktuell
22:00
NDR-Talkshow
0:00
NDR Comedy Contest
1:00
NDR-Talkshow Classics
1:45
Beckmann
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
15:00
Meine Geschichte - Mein Leben
16:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:00
Freundinnen - Jetzt erst recht
17:30
Unter uns
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Big Bounce - Die Trampolin Show
22:15
Hund vs. Katze - Rütter gegen Boes
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Big Bounce - Die Trampolin Show
2:05
Der Bachelor
3:45
Der Blaulicht-Report
4:05
Meine Geschichte - Mein Leben
5:00
Meine Geschichte - Mein Leben
Geen programmering
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
18:00
Endlich Feierabend!
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Das große Promi Flaschendrehen
22:40
111 fiese Ferien! - Die witzigsten Urlaubsvideos der Welt
0:45
Switch Reloaded
1:05
Switch Reloaded
1:30
Sechserpack
1:55
Sechserpack
2:15
Sechserpack
2:35
Die dreisten drei
3:00
Die dreisten drei
3:20
Die dreisten drei
3:45
Sechserpack
4:05
Sechserpack
4:30
Sechserpack
4:50
Die dreisten drei
5:15
Die dreisten drei
5:35
Die dreisten drei
Geen programmering
14:54
Het regent gehaktballen
15:05
Het regent gehaktballen
15:21
Teen Titans Go! - Elements
15:30
Teen Titans Go! - Elements
15:40
Teen Titans Go! - Elements
15:54
Teen Titans Go! - Elements
16:04
Teen Titans Go! - Elements
16:20
De wonderlijke wereld van Gumball
16:31
De wonderlijke wereld van Gumball
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:11
Craig van de Kreek
17:21
Craig van de Kreek
17:37
Teen Titans Go! - Elements
17:47
Teen Titans Go! - Elements
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:24
Unikitty
18:35
Unikitty
18:51
De wonderlijke wereld van Gumball
19:02
De wonderlijke wereld van Gumball
19:17
Zomer Kamp Eiland
19:27
Zomer Kamp Eiland
19:42
Wat beren leren
19:53
Wat beren leren
20:06
Wat beren leren
20:17
Wat beren leren
20:30
Wat beren leren
20:40
Wat beren leren
20:51
Angry Birds Blues
21:00
Steven Universe
21:10
Steven Universe
21:26
Tijd voor avontuur
21:36
Tijd voor avontuur
21:51
De wonderlijke wereld van Gumball
22:02
De wonderlijke wereld van Gumball
22:13
De wonderlijke wereld van Gumball
22:23
De wonderlijke wereld van Gumball
22:35
De wonderlijke wereld van Gumball
22:46
De wonderlijke wereld van Gumball
22:59
LEGO Ninjago
23:21
LEGO Ninjago
23:45
Angelo Rules
23:56
Angelo Rules
0:07
Angelo Rules
0:19
Angelo Rules
0:30
Angelo Rules
0:41
Angelo Rules
0:51
Angelo Rules
1:02
Angelo Rules
1:12
Angelo Rules
1:24
De wonderlijke wereld van Gumball
1:35
De wonderlijke wereld van Gumball
1:46
De wonderlijke wereld van Gumball
1:56
De wonderlijke wereld van Gumball
2:10
De wonderlijke wereld van Gumball
2:20
De wonderlijke wereld van Gumball
2:32
LEGO Ninjago
2:54
LEGO Ninjago
3:15
LEGO Ninjago
3:38
Angelo Rules
3:48
Angelo Rules
3:59
Angelo Rules
4:10
Angelo Rules
4:21
Angelo Rules
4:31
Angelo Rules
4:42
Angelo Rules
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:36
De wonderlijke wereld van Gumball
5:47
De wonderlijke wereld van Gumball
14:24
America's Deadliest
15:18
Tiger Wars
16:12
World's Deadliest Compilations
17:06
Animal fight club
18:00
Tiger Wars
18:55
Tiger on the Run
19:49
Natuur op Z: Africa's hunters
20:44
Tiger Wars
21:41
World's Deadliest Compilations
22:37
Monster Fish Compilations
23:31
Animal fight club
0:25
Tiger Wars
1:16
Monster fish
2:04
Animal fight club
2:51
Wild South Africa
3:38
Return Of the Lion
4:25
Animal fight club
4:49
Wild France With Ray Mears
5:12
Animal fight club
5:14
Animal fight club
15:00
American Pickers
16:00
Storage wars
16:30
Storage wars
17:00
Pawn stars
17:30
Pawn stars
18:00
American Pickers
19:00
Counting Cars
19:30
Counting Cars
20:00
Forged in Fire
21:00
Forged in Fire
22:00
Forged in Fire
23:00
American Pickers
0:00
Storage wars
0:30
Pawn Stars UK
1:00
American Pickers
2:00
Forged in Fire
3:00
Forged in Fire
3:55
Storage wars
4:20
Forged in Fire
5:10
Ancient Aliens
14:50
How it's made
15:14
Dangerman - Adventures with Geoff Mackley
16:02
Alien encounters
16:50
Space Voyages
17:40
How do they do it?
18:05
How it's made
18:30
Impossible engineering
19:20
Extreme engineering
20:10
Alien encounters
21:00
Impossible engineering
21:50
Dangerman - Adventures with Geoff Mackley
22:40
How do they do it?
23:05
How it's made
23:30
Extreme engineering
0:20
Space Voyages
1:10
Alien encounters
2:00
Impossible engineering
2:48
Dangerman - Adventures with Geoff Mackley
3:36
Extreme engineering
4:24
How do they do it?
4:48
How it's made
5:12
Space Voyages
15:01
'Allo 'allo!
15:38
'Allo 'allo!
16:07
La piovra
17:01
Oude liefde
17:31
Een bijzonder jaar
18:01
Wordt u al geholpen?
18:32
Dick Turpin
19:01
Ouwe Jongens Smørrebrød
19:16
Ouwe Jongens Smørrebrød
19:31
Mijn droomauto
20:02
Klucht
22:10
La piovra
23:04
Wordt u al geholpen?
23:35
Dick Turpin
0:00
All Creatures Great and Small
1:00
All Creatures Great and Small
1:59
Sporen uit het Oosten
3:00
De Versierders
4:00
Oh moeder, wat is het heet
4:32
La piovra
Geen programmering
15:00
Tattoo Hunter
15:45
Extreme engineering
16:30
Codes and conspiracies
17:15
HMS Ark Royal
18:00
Chasing classic cars
18:20
Chasing classic cars
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
100 Miles from nowhere
20:15
Extreme engineering
21:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
21:45
Codes and conspiracies
22:30
Codes and conspiracies
23:15
Extreme Engineering
0:00
Chasing classic cars
0:20
Chasing classic cars
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
3:45
Codes and conspiracies
4:30
Codes and conspiracies
5:15
100 Miles from nowhere
14:20
Shadow of Doubt
15:15
Beauty queen murders
16:10
Six Degrees of Murder
17:05
Six Degrees of Murder
18:00
Cry Wolfe
18:30
Real Emergency Calls
19:00
Shadow of Doubt
20:00
Shadow of Doubt
21:00
Evil lives here
22:00
Primal Instinct
23:00
Love Kills
0:00
The wives did it
1:00
Evil lives here
2:00
Primal Instinct
2:45
Love Kills
3:30
The wives did it
4:20
Deadline: Crime with Tamron Hall
5:10
Six Degrees of Murder
14:40
Uitgezet
15:24
Tussenuur Slam
15:30
Tip
Verborgen verleden
16:14
Tussenuur Slam
16:15
De kennis van nu
16:46
Tussenuur Slam
16:50
VPRO Boeken
17:25
De mezoeza
18:10
Maestro
19:05
Jazzportretten
19:40
North Sea Jazz 2018 napret
20:30
Tip
2Doc: India's Daughter
21:25
Tip
Keuringsdienst van Waarde
21:50
Verder kijken met Diederik en Da Vinci
22:10
Benda Bilili!
23:30
BuitenSpelen
23:55
BuitenSpelen
0:10
Ayham Ahmad - The Pianist of Yarmouk
0:40
Ad Gerritsen - Compromisloze compassie
1:25
Tip
Krabbé zoekt Van Gogh
2:05
Face to face
2:30
Podium Dans
3:05
Daniele Gatti conducts Wagner, Liszt and Berlioz at the Amsterdam Concertgebouw
4:40
Reizen Waes
5:25
De nieuwe buur
5:55
Art Department
13:55
Tip
Inherit the Wind
15:55
Europas legendäre Straßen
16:50
10 Jahre Xenius
17:20
In der Welt zuhause
17:45
Die Kleiderordnung der Tiere
18:30
Kielings wilde Welt
19:20
Journal
19:40
Re: Italiens verlorene Jugend - Auswandern als Chance
20:15
Tip
Cercando Camille
21:45
Karl Lagerfeld
22:35
Im Hause Chanel
23:30
Tracks
0:15
Berlin Live: Fritz Kalkbrenner
1:25
Journal
1:45
Hula-Girls im Cocktailrausch - Der amerikanische Südseetraum
2:40
Leben im Kronendach
3:25
In der Welt zuhause
3:55
28 Minuten
4:44
(Fast) Die ganze Wahrheit
4:47
Pause
Geen programmering
15:00
International Desk
15:15
Marketplace Africa
15:30
CNN Talk
16:00
International Desk (with World Sport)
17:00
Quest Express
17:30
Inside Africa
18:00
Amanpour
19:00
Hala Gorani Tonight
20:00
Quest Means Business
21:00
The Lead with Jake Tapper
22:00
State of America with Kate Bolduan
22:30
World Sport
23:00
CNN Newsroom
23:30
African Voices
0:00
CNN Newsroom
0:30
World Sport
1:00
Anderson Cooper 360
2:00
Cuomo Prime Time
3:00
CNN Tonight with Don Lemon
Geen programmering
15:00
News of the Day
15:15
News of the Day
15:30
News of the Day
15:45
News of the Day
16:00
News of the Day
16:14
News of the Day
16:31
News of the Day
16:45
News of the Day
17:00
News of the Day
17:14
News of the Day
17:29
News of the Day
17:45
News of the Day
18:00
Prime Edition
18:18
Prime Edition
18:37
Prime Edition
19:00
Prime Edition
19:19
Prime Edition
19:39
Prime Edition
20:00
Prime Edition
20:20
Prime Edition
20:45
Prime Edition
21:00
Prime Edition
21:18
Prime Edition
21:38
Prime Edition
22:00
Prime Edition
22:19
Prime Edition
22:39
Prime Edition
22:46
State of the Union
23:00
Prime Edition Week-End
23:14
Prime Edition Week-End
23:26
Prime Edition Week-End
23:45
Prime Edition Week-End
0:00
Late Edition Week-End
0:14
Late Edition Week-End
0:26
Late Edition Week-End
0:42
Late Edition Week-End
1:00
Late Edition Week-End
1:16
Late Edition Week-End
1:27
State of the Union
1:45
Late Edition Week-End
2:00
Late Edition Week-End
2:15
Late Edition Week-End
2:27
Late Edition Week-End
2:43
Late Edition Week-End
3:00
Euronews Week-End
3:15
Euronews Week-End
3:27
Euronews Week-End
3:45
Euronews Week-End
Geen programmering
15:00
Impact
15:30
Talking Business with Aaron Heslehurst
16:00
Impact
16:30
Worklife India
17:00
World News
17:30
World Business Report
17:45
Sport Today
18:00
World News
18:30
BBC Focus on Africa
19:00
World News
19:30
In Business Africa
20:00
World News Today
20:30
The travel show
21:00
World News Today
21:30
Sport Today
22:00
World News Today
22:30
Our world
23:00
BBC World News America
23:30
BBC World News America
0:00
World News
0:30
Newsnight
1:00
World News
1:30
Click
2:00
World News
2:10
Storyville Global
3:00
World News
3:30
Asia's Tech Titans
4:00
World News
4:30
The travel show
Geen programmering
15:00
Newsgrid
16:00
News Live
16:30
*earthrise
17:00
News Live
17:30
Inside Story
18:00
Newshour
19:00
News Live
19:30
Techknow
20:00
Head to Head
21:00
Newshour
22:00
News Live
22:30
Counting the Cost
23:00
Newshour
0:00
News Live
0:30
Inside Story
1:00
Digital Dissidents
1:55
Frames
2:00
Newshour
3:00
News Live
3:30
101 East
Geen programmering
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
13:00
Noardewyn live kompilaasje
16:10
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:40
It Waar
17:45
Berneprogramma
18:00
Fryslân Hjoed
18:40
It Waar
18:45
Klipkar tv
19:00
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Klipkar tv
20:00
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Klipkar tv
21:00
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Klipkar tv
22:00
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Klipkar tv
23:00
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Klipkar tv
0:00
Fryslân Hjoed
0:15
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:35
It Waar
1:40
Hea!
2:00
Fryslân Hjoed
2:35
It Waar
2:40
Hea!
3:00
Fryslân Hjoed
3:35
It Waar
3:40
Hea!
4:00
Fryslân Hjoed
4:35
It Waar
4:40
Hea!
Geen programmering
15:00
Radio - Met Arnold naar de avond
17:00
Drenthe nu
17:16
De Warming-up
17:30
Ondernemen in Drenthe
18:00
Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
De Warming-up
18:48
Mooi Drenthe
18:50
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
De Warming-up
19:30
Ondernemen in Drenthe
20:00
Drenthe nu
20:16
De Warming-up
20:30
Ondernemen in Drenthe
21:00
Drenthe nu
21:16
De Warming-up
21:30
Ondernemen in Drenthe
22:00
Drenthe nu
22:16
De Warming-up
22:30
Ondernemen in Drenthe
23:00
Drenthe nu
23:16
De Warming-up
23:30
Ondernemen in Drenthe
0:00
Drenthe nu
0:13
De Warming-up
0:24
Ondernemen in Drenthe
0:51
Drenthe nu
1:04
De Warming-up
1:15
Ondernemen in Drenthe
1:42
Drenthe nu
1:55
De Warming-up
2:06
Ondernemen in Drenthe
2:33
Drenthe nu
2:46
De Warming-up
2:57
Ondernemen in Drenthe
3:24
Drenthe's muziekmix
3:32
Drenthe nu
3:45
De Warming-up
3:56
Ondernemen in Drenthe
4:23
Drenthe nu
4:36
De Warming-up
4:47
Ondernemen in Drenthe
Geen programmering
14:00
Goeiemiddag Overijssel Live
17:00
Overijssel vandaag
17:20
Expeditie Oost
17:30
De Oosttribune
18:00
Overijssel vandaag
18:20
Expeditie Oost
18:30
De Oosttribune
19:00
Overijssel vandaag
19:20
Expeditie Oost
19:30
De Oosttribune
20:00
Overijssel vandaag
20:20
Expeditie Oost
20:30
De Oosttribune
21:00
Overijssel vandaag
21:20
Expeditie Oost
21:30
De Oosttribune
22:00
Overijssel vandaag
22:20
Expeditie Oost
22:30
De Oosttribune
23:00
Overijssel vandaag
23:20
Expeditie Oost
23:30
De Oosttribune
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
De week van Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
De week van Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
De week van Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
De week van Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
De week van Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
De week van Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
De week van Gelderland
0:00
Gisteren gemist?
14:30
Dit is Flevoland
17:00
Dit is Flevoland
17:12
Weer
17:17
RegioNed
17:30
Dit is Flevoland
17:42
Weer
17:47
RegioNed
18:00
Dit is Flevoland
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland + Weer
15:00
NH nieuws
15:11
Reportage
15:19
Buurten
15:30
NH nieuws
15:41
Reportage
15:49
Onze man op Texel
16:00
NH nieuws
16:11
Reportage
16:19
Buurten
16:30
NH nieuws
16:41
Reportage
16:49
Onze man op Texel
17:00
NH nieuws
17:11
AZ TV
17:30
NH nieuws
17:41
AZ TV
18:00
NH nieuws
18:11
AZ TV
18:30
NH nieuws
18:41
AZ TV
19:00
NH nieuws
19:11
AZ TV
19:30
NH nieuws
19:41
AZ TV
20:00
NH nieuws
20:11
AZ TV
20:30
NH nieuws
20:41
AZ TV
21:00
NH nieuws
21:11
AZ TV
21:30
NH nieuws
21:41
AZ TV
22:00
NH nieuws
22:11
AZ TV
22:30
NH nieuws
22:41
AZ TV
23:00
NH nieuws
23:11
AZ TV
23:30
NH nieuws
23:41
AZ TV
0:00
NH nieuws
0:10
AZ TV
0:25
NH nieuws
0:35
AZ TV
0:50
Reportage
1:00
NH nieuws
1:10
AZ TV
1:25
NH nieuws
1:35
AZ TV
1:50
Reportage
2:00
NH nieuws
2:10
AZ TV
2:25
NH nieuws
2:35
AZ TV
2:50
Reportage
3:00
NH nieuws
3:10
AZ TV
3:25
NH nieuws
3:35
AZ TV
3:50
Reportage
4:00
NH nieuws
4:10
AZ TV
4:25
NH nieuws
4:35
AZ TV
4:50
Reportage
5:00
NH nieuws
5:10
AZ TV
5:25
NH nieuws
5:35
AZ TV
5:50
Reportage
15:00
Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Natuurlijk Zoëy
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Muziekclip
15:55
Tekst-TV
16:00
Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Natuurlijk Zoëy
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Muziekclip
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
UVandaag
17:30
Een Berg Sport
17:50
Tekst-TV
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
UVandaag
18:30
Een Berg Sport
18:50
Tekst-TV
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
UVandaag
19:30
Een Berg Sport
19:50
Tekst-TV
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:10
UVandaag
20:30
Een Berg Sport
20:50
Tekst-TV
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:10
UVandaag
21:30
Een Berg Sport
21:50
Tekst-TV
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
UVandaag
22:30
Een Berg Sport
22:50
Tekst-TV
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
UVandaag
23:30
Een Berg Sport
23:50
Tekst-TV
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
UVandaag
0:30
Een Berg Sport
0:50
Tekst-TV
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:10
UVandaag
1:30
Een Berg Sport
1:50
Tekst-TV
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:10
UVandaag
2:30
Een Berg Sport
2:50
Tekst-TV
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:10
UVandaag
3:30
Een Berg Sport
3:50
Tekst-TV
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:10
UVandaag
4:30
Een Berg Sport
4:50
Tekst-TV
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
15:00
Journaal
15:15
Tijd voor Nostalgie
15:45
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
16:00
Nog lang niet versleten
16:30
TV West Nieuws
16:45
Dit doe ik, wat doe jij?
16:50
RegioNed
17:00
TV West Sport
17:30
TV West Nieuws
17:45
Dit doe ik, wat doe jij?
17:50
RegioNed
18:00
Journaal
18:18
TV West Nieuws
18:33
Dit doe ik, wat doe jij?
18:40
RegioNed
19:00
TV West Sport
19:30
TV West Nieuws
19:45
Dit doe ik, wat doe jij?
19:50
RegioNed
20:00
TV West Sport
20:30
TV West Nieuws
20:45
Dit doe ik, wat doe jij?
20:50
RegioNed
21:00
TV West Sport
21:30
TV West Nieuws
21:45
Dit doe ik, wat doe jij?
21:50
RegioNed
22:00
TV West Sport
22:30
TV West Nieuws
22:45
Dit doe ik, wat doe jij?
22:50
RegioNed
23:00
TV West Sport
23:30
TV West Nieuws
23:45
Dit doe ik, wat doe jij?
23:50
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
15:00
Rijnmond Nieuws
15:13
Weer
15:15
Bureau Rijnmond
15:25
Dit doe ik, wat doe jij?
15:27
RegioNed
15:30
Rijnmond Nieuws
15:43
Weer
15:45
Bureau Rijnmond
15:55
Dit doe ik, wat doe jij?
15:57
RegioNed
16:00
Rijnmond Nieuws
16:13
Weer
16:15
Bureau Rijnmond
16:25
Dit doe ik, wat doe jij?
16:27
RegioNed
16:30
Rijnmond Nieuws
16:43
Weer
16:45
Bureau Rijnmond
16:55
Dit doe ik, wat doe jij?
16:57
RegioNed
17:00
Rijnmond Nieuws
17:18
Weer
17:23
FC Rijnmond
17:54
Dit doe ik, wat doe jij?
18:00
Rijnmond Nieuws
18:18
Weer
18:23
FC Rijnmond
18:54
Dit doe ik, wat doe jij?
19:00
Rijnmond Nieuws
19:18
Weer
19:23
FC Rijnmond
19:54
Dit doe ik, wat doe jij?
20:00
Rijnmond Nieuws
20:18
Weer
20:23
FC Rijnmond
20:54
Dit doe ik, wat doe jij?
21:00
Rijnmond Nieuws
21:18
Weer
21:23
FC Rijnmond
21:54
Dit doe ik, wat doe jij?
22:00
Rijnmond Nieuws
22:18
Weer
22:23
FC Rijnmond
22:54
Dit doe ik, wat doe jij?
1:49
RegioNed
Geen programmering
23:00
Zeeland Nu
23:16
Trugkieke
23:23
Wij zijn Zeeland
23:28
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:46
Trugkieke
23:53
Wij zijn Zeeland
23:58
Verzeeuwigd
0:00
Zeeland Nu
0:16
Trugkieke
0:23
Wij zijn Zeeland
0:28
Verzeeuwigd
0:30
Zeeland Nu
0:46
Trugkieke
0:53
Wij zijn Zeeland
0:58
Verzeeuwigd
1:00
Zeeland Nu
1:16
Trugkieke
1:23
Wij zijn Zeeland
1:28
Verzeeuwigd
1:30
Zeeland Nu
1:46
Trugkieke
1:53
Wij zijn Zeeland
1:58
Verzeeuwigd
2:00
Zeeland Nu
2:16
Trugkieke
2:23
Wij zijn Zeeland
2:28
Verzeeuwigd
2:30
Zeeland Nu
2:46
Trugkieke
2:53
Wij zijn Zeeland
2:58
Verzeeuwigd
3:00
Zeeland Nu
3:16
Trugkieke
3:23
Wij zijn Zeeland
3:28
Verzeeuwigd
3:30
Zeeland Nu
3:46
Trugkieke
3:53
Wij zijn Zeeland
3:58
Verzeeuwigd
4:00
Zeeland Nu
4:16
Trugkieke
4:23
Wij zijn Zeeland
4:28
Verzeeuwigd
4:30
Zeeland Nu
4:46
Trugkieke
4:53
Wij zijn Zeeland
4:58
Verzeeuwigd
5:00
Zeeland Nu
5:16
Trugkieke
5:23
Wij zijn Zeeland
5:28
Verzeeuwigd
5:30
Zeeland Nu
5:46
Trugkieke
5:53
Wij zijn Zeeland
5:58
Verzeeuwigd
6:00
Zeeland Nu
6:16
Trugkieke
6:23
Wij zijn Zeeland
6:28
Verzeeuwigd
6:30
Zeeland Nu
6:46
Trugkieke
6:53
Wij zijn Zeeland
6:58
Verzeeuwigd
7:00
Zeeland Nu
7:16
Trugkieke
7:23
Wij zijn Zeeland
7:28
Verzeeuwigd
7:30
Zeeland Nu
7:46
Trugkieke
7:53
Wij zijn Zeeland
7:58
Verzeeuwigd
8:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:10
Zeeland de week
17:28
Kijk op Zeeland
17:30
Zeeland Nu
17:40
Zeeland de week
17:58
Kijk op Zeeland
18:00
Zeeland Nu
18:10
Zeeland de week
18:28
Kijk op Zeeland
18:30
Zeeland Nu
18:40
Zeeland de week
18:58
Kijk op Zeeland
19:00
Zeeland Nu
19:10
Zeeland de week
19:28
Kijk op Zeeland
19:30
Zeeland Nu
19:40
Zeeland de week
19:58
Kijk op Zeeland
20:00
Zeeland Nu
20:10
Zeeland de week
20:28
Kijk op Zeeland
20:30
Zeeland Nu
20:40
Zeeland de week
20:58
Kijk op Zeeland
21:00
Zeeland Nu
21:10
Zeeland de week
21:28
Kijk op Zeeland
21:30
Zeeland Nu
21:40
Zeeland de week
21:58
Kijk op Zeeland
22:00
Zeeland Nu
22:10
Zeeland de week
22:28
Kijk op Zeeland
22:30
Zeeland Nu
22:40
Zeeland de week
22:58
Kijk op Zeeland
13:40
The Steve Irwin Story
15:30
Wild Animal Rescue
16:25
Animal Cops Phoenix
17:20
Shark City
18:15
The vet life
19:10
Amanda to the rescue
20:05
Wildest islands of Indonesia
21:00
After the Attack
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
The vet life
23:45
Amanda to the rescue
0:40
After the Attack
1:35
Shark City
2:25
The vet life
3:15
Amanda to the rescue
4:02
Wildest islands of Indonesia
4:49
Pit Bulls and Parolees
5:36
Meet the Penguins
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
BrabantQuiz
15:19
Carnaval Vurraf 2019
15:32
Keiebijters Kletstoernooi 2019
15:44
BrabantQuiz
15:47
RegioNed
15:57
Carnaval Vurraf 2019
16:10
Keiebijters Kletstoernooi 2019
16:22
BrabantQuiz
16:25
Carnaval Vurraf 2019
16:38
Keiebijters Kletstoernooi 2019
16:50
BrabantQuiz
17:00
Carnaval Vurraf 2019
17:13
Keiebijters Kletstoernooi 2019
17:30
Brabant nieuws
17:55
Weer
17:57
BrabantQuiz
18:00
Brabant nieuws
18:21
BrabantQuiz
18:30
Brabant nieuws
18:57
BrabantQuiz
19:00
Brabant nieuws
19:21
BrabantQuiz
19:30
Brabant nieuws
19:57
BrabantQuiz
20:00
Brabant nieuws
20:21
BrabantQuiz
20:30
Brabant nieuws
20:57
BrabantQuiz
21:00
Brabant nieuws
21:21
BrabantQuiz
21:30
Brabant nieuws
21:57
BrabantQuiz
22:00
Brabant nieuws
22:21
BrabantQuiz
22:30
Brabant nieuws
22:57
BrabantQuiz
23:00
Brabant nieuws
23:21
BrabantQuiz
23:30
Brabant nieuws
23:57
BrabantQuiz
0:00
Brabant nieuws
0:21
BrabantQuiz
0:30
Brabant nieuws
0:51
BrabantQuiz
0:54
Brabant nieuws
1:15
BrabantQuiz
1:18
Brabant nieuws
1:39
BrabantQuiz
1:42
Brabant nieuws
2:03
BrabantQuiz
2:06
Brabant nieuws
2:27
BrabantQuiz
2:30
Brabant nieuws
2:51
BrabantQuiz
2:54
Brabant nieuws
3:15
BrabantQuiz
3:18
Brabant nieuws
3:39
BrabantQuiz
3:42
Brabant nieuws
4:03
BrabantQuiz
4:06
Brabant nieuws
4:27
BrabantQuiz
4:35
BrabantQuiz
4:38
Brabant nieuws
4:59
BrabantQuiz
Geen programmering
15:00
Journaal
15:15
Dagcarrousel
16:30
Óngerwaeg
16:46
RegioNed
17:00
Óngerwaeg
17:16
RegioNed
17:30
L1mburg Centraal
18:00
Óngerwaeg
18:17
RegioNed
18:30
L1mburg Centraal
19:00
Óngerwaeg
19:17
RegioNed
19:30
L1mburg Centraal
20:00
Journaal
20:30
L1mburg Centraal
21:00
Óngerwaeg
21:16
RegioNed
21:30
L1mburg Centraal
22:00
Óngerwaeg
22:17
RegioNed
22:30
L1mburg Centraal
23:00
Óngerwaeg
23:17
RegioNed
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
15:00
Bouw woon leef
15:12
Amsterdam informeert
15:18
Straten van Amsterdam
15:41
Het Verkeer
15:44
AT5 Achtergrond
15:56
CU nieuws
16:00
UvNL lezing
16:12
AT5 Online?
16:17
Straten van Amsterdam
16:43
De Verloren Vrijstaat
16:55
Amsterdam informeert
16:58
CU nieuws
17:00
AT5 Nieuws
17:12
Bureau 020
17:18
Straten van Amsterdam
17:42
Bouw woon leef
17:54
Het Verkeer
17:57
CU nieuws
18:00
AT5 Nieuws
18:12
Bureau 020
18:17
Straten van Amsterdam
18:41
AT5 Achtergrond
18:53
Amsterdam informeert
18:56
CU nieuws
19:00
AT5 Nieuws
19:15
Straten van Amsterdam
19:42
UvNL lezing
19:54
Het Verkeer
19:57
CU nieuws
20:00
AT5 Nieuws
20:12
Bureau 020
20:18
Straten van Amsterdam
20:41
De Verloren Vrijstaat
20:53
Amsterdam informeert
20:56
CU nieuws
21:00
AT5 Nieuws
21:12
AT5 Online?
21:17
Straten van Amsterdam
21:41
Intussen bij Salto
21:53
Het Verkeer
21:56
CU nieuws
22:00
De Fietser
23:17
Straten van Amsterdam
23:45
Intussen bij Salto
23:57
CU nieuws
0:00
AT5 Nieuws
0:12
Bureau 020
0:20
Straten van Amsterdam
0:44
UvNL lezing
0:56
CU nieuws
0:57
Het Verkeer
1:00
AT5 Nieuws
1:15
Straten van Amsterdam
1:42
Amsterdam informeert
1:45
AT5 Achtergrond
1:57
Het Verkeer
1:58
CU nieuws
2:00
AT5 Nieuws
13:51
Too Little Too Late
15:05
Gayana
15:19
Playboy Shoutout Ep 3
15:50
Ep 2- Through Their Eyes, Quentin
16:06
Dream Dates Elite 103
16:37
Wet Rides: Ultimate Car Wash 103
17:04
Episode 4 - Russian Girls Going For A Usa Trip
17:16
Bare Fitness 103
17:44
Luxure Education Of Married Women
18:58
Amateur Girls S4 Ep2
19:30
Bare Fitness 103
19:59
Amateur Girls S4 Ep3
20:28
Foursome Walk Of Shame Ep 4
20:57
The Stash S4 Ep1
21:24
Ep 3- Through Their Eyes, Ethan Plank
21:52
Madame De Bonplaisir
23:05
Nigrit
23:18
Fantasy Flirt 107
23:45
Foursome 503
0:13
Triple Play 303
0:37
Private Selfies 103
1:04
Timing Is Everythig
2:14
Undercover 107
2:41
Girls Of Metart 103
3:08
The Stash S3 Ep7
3:28
Bare Fitness 103
3:57
Amateur Girls S4 Ep3
4:27
Foursome Walk Of Shame Ep 4
4:55
The Stash S4 Ep1
Geen programmering
14:54
Take me drunk
15:06
A Girls' Getaway: Dan Lucia Love & Luke Hotrod
15:26
Raw: Fanni & Ivan
15:53
Sweet Memories: Take Me Now
16:18
Restraint 2: Aria Alexander & Erik Everhard
16:54
Hugman
17:16
Sex With Friends: Dessert
17:38
A Feminist Man
17:49
While You're Sleeping
18:13
BFF's: Nicole Aniston & Xander Corvus
18:32
My Hotwife's Lover: Permission To Indulge
19:12
K
19:31
Positions: Second
19:54
Do You Find My Feet Suckable?
20:06
Playful passion
20:39
Raw: Denisa & Radek
21:04
I wish I was a lesbian
21:24
If You Only Knew: Penny Pax & Aaron Wilcox
21:42
Silver Shoes: Mimosa
22:12
Check In Check Out: Carol Vega & Lara Tinelli
22:22
The Fantasy Project: Madison Missina & Ryan James
22:37
Connections: Leah & Mal
22:53
Colors Of Eden: Vanessa Decker & Steve
23:28
Afternoon Love
23:52
Passion Noir: Chrissy & Thomas
0:16
Sexual Bliss: Alexis & Jayden
0:39
Make Me Sweat: Figi & Anna
1:01
Love Blossoms: Jessie Andrews & Kris Slater
1:20
Horngry
1:43
Quartet: Controlled
2:04
The Artist: Max Deeds, Anna Rose & Cherry Kiss
2:40
Friends And Lovers: Angela White & Donny Rock
3:06
Office Love Affairs: Alexis Crystal & Dante White
3:34
Afternoon Love: Lexi Dona & Thomas Reed
3:55
Positions: Third
4:15
My Wife's First Girlfriend: Dana Vespoli & Melissa Moore
4:42
I Fucking Love Ikea
4:54
Exposure: New MSG!
Geen programmering
15:00
Midwife Crisis
15:24
Petite Russian Teen Seeks Contraception
15:46
Fucking Friend's Daddy
16:35
Doctor Knows Best
16:41
All Night Rager
16:56
All Hands on Dick
17:19
Mariah's Expert Blow Job Technique
17:45
Sex Mad Czech Lady Wants Cock
18:07
Peta's Pool Time
18:23
Sharing Her Side Piece
18:30
Hot Tub MILF Machine
19:18
The Beginning of the End
19:37
Pin-Up Fucks Horny Roomie
20:00
Nerdy Teengasm
20:25
Teasing Toes
20:41
I Like Dogs, Books & Toying My Pussy
21:00
Busty Redhead Loves Rough Fucking
21:23
Girlfriend Mistress Threesome
21:46
Therapy For Three
22:10
Bake Sale Bang
22:34
She's Crazy For Cock! Part 2
23:00
The Temptation Of Teen
23:22
Eenie Meenie Miney Ho
23:47
Bubble Butt Jeans
0:09
Big Tits Patient Swallows Docs Cum
0:30
Peek A Boob
0:52
Midwife Crisis
1:17
Horny Babe Plays With Anal Beads
1:40
Taming the Wild Thing
2:06
My Pool, My Rules
2:29
Ukrainian Babe Loves Public Sex
2:54
Drenched, Teased and Fucked
3:13
Armenian Babe Gets Cum In Her Eye
3:39
A Big Load
Geen programmering
14:45
Superfan
15:45
Erica op reis
16:25
Erik of het klein insektenboek
16:45
Rail away
17:10
Verborgen verleden
17:50
Sjans
18:15
De slimste mens
18:55
Wie is de mol?
20:00
'Allo 'allo!
20:25
Na het nieuws
20:55
Hans Kazan & Magic unlimited
21:25
Mindf*ck
21:50
De show van je leven
22:45
The Inspector Lynley mysteries
0:10
Erik of het klein insektenboek
0:35
The Inspector Lynley mysteries
2:00
Miss Marple
3:30
Tip
KRO Detectives: Inspector Banks
5:00
Rail away
5:20
Verborgen verleden
14:30
Danny in Arabistan
15:10
Journaal
15:25
BinnensteBuiten
15:50
Tijd voor MAX
16:30
Sesamstraat
16:50
Sesamstraat: 10 voor ...
17:00
Het klokhuis
17:15
Checkpoint
17:20
Rechill
17:25
Blokken
17:55
Thuis
18:20
EenVandaag
18:35
Gesprek met de minister-president
18:45
Dagelijkse kost
19:00
VRT Journaal
19:45
De wereld draait door
20:35
Journaal
21:00
Weerbericht Europa/Afrika
21:05
Tip
Flikken Maastricht
21:50
TV show op reis
22:40
Nieuwsuur
23:25
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:30
Jinek
0:25
Studio sport Eredivisie
1:00
VRT Journaal
1:35
Van Gils & gasten
2:30
Danny in Arabistan
3:10
Journaal
3:25
BinnensteBuiten
3:50
Tijd voor MAX
4:30
Sesamstraat
4:50
Sesamstraat: 10 voor ...
5:00
Het klokhuis
5:15
Checkpoint
5:20
Rechill
5:25
Blokken
5:55
Thuis
13:50
Pause
15:55
De Gezonde Goesting
16:20
De Sterrenkaart
16:50
De Dagschotel
17:05
Huizenjagers
17:55
Two and a half men
18:25
Two and a half men
18:55
Friends
19:20
Friends
19:50
Zo man zo vrouw
20:35
Tip
The Town
23:00
Sports Late Night
23:20
Gent West
0:20
Sports Late Night
0:40
Sports Late Night
1:00
Sports Late Night
1:20
Sports Late Night
1:40
Sports Late Night
1:55
Pause
Geen programmering
14:10
Wittekerke
15:20
McLeod's daughters
16:15
Last man standing
16:40
Aspe
17:45
VTM Nieuws
17:55
Weer
18:00
Open Keuken met Sandra Bekkari
18:20
Echte Verhalen: SOS 112!
19:00
VTM Nieuws
19:50
Weer
20:00
Familie
20:40
The Voice van Vlaanderen
22:35
9-1-1
23:25
Tip
White Bird in a Blizzard
1:15
Chicago fire
2:00
Pause
2:30
Q-Music
Geen programmering
13:05
Pause
16:35
Truth be Told
17:00
That '70s show
17:25
That '70s show
17:55
How I met your mother
18:20
How I met your mother
18:50
The Simpsons
19:15
The Simpsons
19:45
The big bang theory
20:10
The big bang theory
20:35
Tip
Blitz
22:30
The Brit Awards 2019
0:40
Pause
3:30
Q-Music
14:30
Tip
Lewis
16:10
Tout le monde veut prendre sa place
17:00
Demain nous appartient
17:31
Météo
17:35
Les Associés
18:30
On n'est pas des pigeons!
19:20
Météo
19:30
JT 19h30
20:10
Nos chers voisins
20:15
Météo
20:20
C'est du Belge!
20:55
Tip
Le goût des merveilles
22:45
Tirage euro millions
22:50
Retour aux sources
0:15
On n'est pas des pigeons!
1:05
Météo
14:00
Killer Single Dad
15:30
Le vrai visage de mon mari
17:05
Le zapping au mètre
17:20
Kids Vs Wild, seuls face à la nature
17:45
Bienvenue chez nous
18:40
The mentalist
19:30
Plus belle la vie
20:05
Tellement ciné
20:35
Tip
Lethal Weapon
21:20
Tip
Lethal Weapon
22:05
Tip
Lethal Weapon
22:55
Vews
23:24
Kéno
23:27
Météo
23:30
Studio Foot
23:50
SKAM
0:10
SKAM
0:35
Auto Mobile
1:05
Vews
1:30
Météo
1:31
Le meilleur de l'humour express