TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Ketnet

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC 3

BBC 4

BBC Entertainment

ARD

ZDF

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

Travel Channel

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigiation discovery

NPO Doc

NPO Cultura

ARTE

CNN

Euronews

BBC World

Al Jazeera Engels

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet HD

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

Playboy TV

Dusk

Private Spice

NPO Best

NPO 101 TV

BVN

VT4

VTM

2BE

RTBF La 1

RTBF La 2

TV 5

3Sat.

PRO 7

TRT int.

Sport1 Select

Sport1 Voetbal

Sport1 Golf

Sport1 Tennis

Extreme Sports Channel

Film1 Action

Film1 Family

Film 1 Sundance

MGM

OUTTV

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Comedy Family

Comedy Central Extra

NPO Humor TV

CBS Reality

FOXlife

Fox Sports Eredivisie

MTV Brand new

Eurosport 2

VH1 Classic

Brava NL

Nick Jr.

Boomerang

Südwest Fernsehen

Rai Uno

NPO Nieuws

NPO Zapp-Xtra

Mezzo

TV E

Goed TV

Oranje TV

20:35
Opsporing verzocht
21:30
Tip
De Zorgwaakhond
22:20
Tip
De Rijdende Rechter
23:00
Jinek
0:00
Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:50
Journaal
2:05
Journaal
Geen programmering
21:10
Tip
Eus in Medialand
21:45
Nu te zien!
22:00
Nieuwsuur
22:45
De Hofbar
23:15
Tip
Europa achter de schermen: 10 jaar tumult
0:15
De nachtzoen
0:30
Nieuwsuur
1:25
Nieuwsuur
20:25
Tip
Been There, Done That
21:15
Dit is niet mijn wereld vriend
22:00
Ik durf het bijna niet te vragen
22:30
SKAM NL
22:55
First Dates Hotel
23:50
De wereld draait door
0:45
Tip
Been There, Done That
1:35
Dit is niet mijn wereld vriend
2:20
Ik durf het bijna niet te vragen
2:50
De wereld draait door
3:40
Tekst-tv
20:33
Tip
Beau Five Days Inside
21:33
Tip
Zelfbouwers Rotterdam
22:31
Een nieuw leven in de zon
23:31
Nieuws
23:48
Weer
23:52
RTL Boulevard
0:45
Een nieuw leven in de zon
1:44
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:14
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
3:59
Tekst-tv
20:33
Kees van der Spek ontmaskert
21:34
Jensen!
22:34
24 uur in de ER
23:35
24 uur in de politiecel
0:40
Teleshop 5: Nachtlounge
2:10
Teleshop 5: Nachtlounge
4:40
TekstTV
Geen programmering
20:30
Urk!
21:30
De dag van je leven
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
6 inside
0:35
Utopia
1:25
Astro tv
20:29
Tip
Sabotage
22:37
Tip
The Expendables 3
1:14
Teleshop 7: Hollandse kanjers
2:14
Teleshop 7: Hollandse kanjers
4:59
Tekst-tv
Geen programmering
20:30
Tip
Grey's Anatomy
21:25
Tip
New Amsterdam
22:20
Code Black
23:10
Law & order: Special victims unit
0:05
The good wife
1:00
Bull
2:00
Astro tv
6:00
Loop Hart van Nederland
20:30
Tip
Star Trek Beyond
22:50
Tip
The League of Extraordinary Gentlemen
1:05
Utopia
1:50
Astro tv
4:00
Pause
17:50
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
4:00
Zip Zip
4:12
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
4:33
Atomic Puppet
4:53
Lanfeust Quest
5:16
Boyster
5:37
Dude, That's My Ghost!
20:33
Tip
Anna Nicole
22:21
Tip
House
23:18
Dr. Quinn, medicine woman
0:07
McLeod's daughters
1:06
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
20:30
Z Doc: Mijn psychische stoornis
21:30
Z Doc: Hoe ga je om met een depressie?
22:30
Z Doc: Zelfmoord, wat kunnen wij er aan doen?
23:30
Tip
Untamed Americas
0:30
Wild Yellowstone
1:30
Wild Yellowstone
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
21:09
Family guy
21:37
Modern family
22:05
Modern family
22:33
Friends
23:02
Friends
23:32
Life in Pieces
0:01
Life in Pieces
0:20
Bob's burgers
0:40
Bob's burgers
0:59
South Park
1:20
South Park
1:40
The Daily Show
2:06
South Park
2:27
Most Ridiculous
2:48
Most Ridiculous
3:09
Takeshi's Castle Thailand
3:31
Takeshi's Castle Thailand
3:52
South Park
4:13
Most Ridiculous
4:34
Most Ridiculous
4:55
Takeshi's Castle Thailand
5:17
Takeshi's Castle Thailand
5:39
Most Ridiculous
21:06
Tip
Bones
22:02
The walking dead
23:11
Outcast
0:07
Outcast
1:06
Empire
2:02
Empire
2:45
Empire
3:28
Storage hunters UK
3:52
Storage hunters UK
4:15
Storage hunters UK
4:39
Storage hunters UK
Geen programmering
21:00
How do they do it?
21:30
Abandoned engineering
22:30
Fast n' loud
23:30
Chasing classic cars
0:00
Chasing classic cars
0:30
Alaska: The last frontier
1:30
Lost and sold
2:00
How do they do it?
2:25
How do they do it?
2:50
Abandoned engineering
3:40
Tanked
4:30
Gold rush
5:15
Outback truckers
21:01
Nazi megastructures
21:59
Nazi megastructures
22:58
Hitler's last stand
23:56
Drugs inc.
0:54
Nazi megastructures
1:52
Face to face
2:47
Drugs inc.
3:35
Airport security: Colombia
4:23
Locked up abroad
5:12
Science of stupid
5:36
Science of stupid
20:30
Secret Life of 4 and 5 Year Olds
21:30
Extraordinary pregnancies
22:30
Will & Grace
23:00
My naked secret
23:30
My naked secret
0:00
Love, lust or run
0:30
Love, lust or run
1:00
Secret Life of 4 and 5 Year Olds
2:00
Extraordinary pregnancies
2:45
Say yes to the dress: Bridesmaids
3:10
Say yes to the dress
4:00
Love, lust or run
4:20
Love, lust or run
4:45
House hunters
5:10
House hunters
5:35
Flip or flop
21:05
K.C. Undercover
21:30
De Psammy Show
21:40
De Psammy Show
21:50
De Psammy Show
22:00
The Gronks
22:13
The Gronks
22:25
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
22:50
Chez Remy: Samen Fit
23:00
Chez Remy: Samen Fit
23:08
Disney the Lodge
23:15
Violetta
0:00
Alex & Co.
0:25
The Evermoor Chronicles
1:10
De Psammy Show
1:21
De Psammy Show
1:35
Alex & Co.
2:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
2:20
De Psammy Show
2:35
De Psammy Show
2:46
Alex & Co.
3:10
Disney the Lodge
3:35
Just Like Me
3:48
Just Like Me
4:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
4:20
De Psammy Show
4:30
De Psammy Show
4:40
Alex & Co.
5:05
Disney the Lodge
5:30
De Psammy Show
5:43
De Psammy Show
20:30
Tip
Zodiac
23:45
Without a trace
0:40
Extant
1:20
Astro tv
2:50
Tommy teleshopping
5:20
Loop Hart van Nederland
20:35
Teen Mom 2
21:30
Teen Mom 2
22:25
Just Tattoo of Us
23:25
Just Tattoo of Us
0:20
Jersey Shore Family Vacation
1:05
Jersey Shore Family Vacation
1:45
Ridiculousness
2:05
Music Television
21:05
De Thundermans
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Het huis Anubis
22:42
Het huis Anubis
22:52
De legende van Korra
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
21:00
Restaurant start-up
22:00
Restaurant revolution
23:05
Wat eten we vandaag?
23:20
The chef's line
23:55
Restaurant start-up
0:50
Restaurant revolution
1:55
Miljuschka in Japan
2:20
Tales from the bush larder
2:45
Anthony Bourdain parts unknown
3:25
The chef's line
3:50
Poh & co
4:10
Nadiya's British food adventure
4:40
Zoals alleen oma dat kan
Geen programmering
21:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
22:00
The White Princess
23:15
Tip
Line of Duty
0:30
Tin star
1:20
The White Princess
2:20
Tip
Line of Duty
3:20
Midsomer murders
4:10
Midsomer murders
Geen programmering
20:40
Rond de Noordzee
21:25
Bargoens
22:15
Van Gils & gasten
23:05
Journaal
23:20
Weer
23:25
Major crimes
0:07
Keno
0:08
Euromillions
0:10
Dagelijkse kost
0:25
Iedereen beroemd
0:45
Herhalingen
20:55
Programma onderbreking
20:30
De afspraak
21:20
Terug naar Rwanda
22:10
De ideale wereld
22:55
Winteruur
23:10
The Miracle
0:00
Herhalingen
21:00
Wielrennen
22:00
Formule E
23:00
Rally
23:25
Pause
23:30
Nieuws
23:35
Wielrennen
0:30
Langlaufen
1:00
Langlaufen
1:30
Biatlon
2:00
Biatlon
2:30
Langlaufen
3:00
Wielrennen
4:00
Biatlon
4:30
Biatlon
Geen programmering
21:00
Holby City
22:00
Masterchef UK
23:00
BBC News
23:25
BBC London News
23:30
Weather
23:35
Eating with My Ex
0:05
Ugly Me: My Life with Body Dysmorphia
1:05
Weather for the Week Ahead
1:10
BBC News
21:00
Inside the Factory
22:00
The Great British Sewing Bee
23:00
Road to Brexit
23:30
Newsnight
0:10
Weather
0:15
Frankie Goes to Russia
1:15
Frankie Goes to Russia
2:15
Sign Zone: Masterchef
2:45
Sign Zone: Louis Theroux: The Night in Question
3:45
Sign Zone: Inside the Factory
4:45
This is BBC Two
21:00
The Art of Japanese Life
22:00
The Yorkshire Ripper Files: A Very British Crime Story
23:00
PQ 17: An Arctic Convoy Disaster
0:00
Don McCullin: Looking for England
1:00
England's Reformation: Three Books that Changed a Nation
2:00
West Side Stories: The Making of a Classic
3:00
Romancing the Stone: The Golden Ages of British Sculpture
4:00
The Art of Japanese Life
5:00
Pause
21:00
Inspector Banks
21:45
Tip
Unforgotten
22:35
Inside No. 9
23:05
Strike back
23:55
Doctors
0:25
EastEnders
0:55
Inspector Banks
1:40
Tip
Unforgotten
2:30
Inside No. 9
3:00
Strike back
3:45
Tip
Father Brown
4:30
Bargain Hunt
Geen programmering
21:00
In aller Freundschaft
21:45
Fakt
22:15
Tagesthemen
22:45
Mord mit Aussicht
23:35
Mord mit Aussicht
0:25
Nachtmagazin
0:45
Um Himmels Willen
1:30
In aller Freundschaft
2:18
Tagesschau
2:20
Mord mit Aussicht
3:10
Mord mit Aussicht
4:00
Brisant
4:40
Deutschlandbilder
4:58
Tagesschau
5:00
Fakt
Geen programmering
21:00
Frontal 21
21:45
heute-journal
22:15
Guter Hoffnung
23:00
Markus Lanz
0:15
heute+
0:30
Neu im Kino
0:35
Die lange Nacht des blauen Sofas
3:35
Masters of Sex - Jetzt alle zusammen
4:25
WISO
5:15
Hallo Deutschland
Geen programmering
21:00
Quarks im Ersten
21:45
WDR aktuell
22:10
Tip
Wir sind die Neuen
23:35
Tip
Le hérisson
1:05
Quarks im Ersten
1:50
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
20:15
Visite
21:15
Panorama 3
21:45
Aktuell
22:00
Polizeiruf 110
23:30
Weltbilder
0:00
Unter aller Augen - Zeugnisse der Gewalt
1:30
Tietjen und Bommes
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
20:15
Beck is back!
21:15
Die Klempnerin
22:15
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin
23:15
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:35
Tip
Bones
1:20
Tip
Bones
2:10
CSI: Miami
2:55
CSI: Miami
3:45
CSI: Miami
4:30
Meine Geschichte - Mein Leben
5:15
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
20:15
NCIS
21:15
NCIS: Los Angeles
22:10
Hawaii Five-0
23:10
Spiegel TV - Reportage
0:15
Dinner Party - Der Late-Night-Talk
1:15
So gesehen
1:20
NCIS
2:00
NCIS: Los Angeles
2:45
Hawaii Five-0
3:25
Criminal minds
4:05
Criminal minds
4:45
Auf Streife
Geen programmering
21:10
Steven Universe
21:25
Tijd voor avontuur
21:35
Tijd voor avontuur
21:49
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:11
De wonderlijke wereld van Gumball
22:22
De wonderlijke wereld van Gumball
22:34
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:59
LEGO Ninjago
23:21
LEGO Ninjago
23:45
Angelo Rules
23:55
Angelo Rules
0:06
Angelo Rules
0:19
Angelo Rules
0:30
Angelo Rules
0:41
Angelo Rules
0:51
Angelo Rules
1:02
Angelo Rules
1:13
Angelo Rules
1:24
De wonderlijke wereld van Gumball
1:35
De wonderlijke wereld van Gumball
1:46
De wonderlijke wereld van Gumball
1:56
De wonderlijke wereld van Gumball
2:10
De wonderlijke wereld van Gumball
2:21
De wonderlijke wereld van Gumball
2:32
LEGO Ninjago
2:55
LEGO Ninjago
3:16
LEGO Ninjago
3:37
Angelo Rules
3:48
Angelo Rules
3:59
Angelo Rules
4:10
Angelo Rules
4:20
Angelo Rules
4:31
Angelo Rules
4:41
Angelo Rules
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:03
De wonderlijke wereld van Gumball
5:14
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:36
De wonderlijke wereld van Gumball
5:47
De wonderlijke wereld van Gumball
20:34
The Living Edens
21:25
World's deadliest killers
22:18
Monster fish
23:09
Animal fight club
0:00
The Living Edens
0:52
Monster fish
1:43
World's weirdest
2:31
Animal Fight Club Compilations
3:17
Animal Fight Club Compilations
4:04
Animals Gone Wild
4:49
Animals Gone Wild
5:36
Wild France With Ray Mears
21:00
The Curse of Oak Island
22:00
Hunting Hitler
23:00
American Pickers
0:00
Storage wars
0:30
Pawn stars
1:00
American Pickers
2:00
The Curse of Oak Island
3:00
Alone
3:55
Storage wars
4:20
Forged in Fire
5:10
Ancient Aliens
21:00
Tesla's death ray: A murder declassified
21:50
What could possibly go wrong?
22:40
How do they do it?
23:05
Food factory
23:30
Man Made Marvels: China
0:20
How the universe works
1:10
The Big Brain Theory
2:00
Tesla's death ray: A murder declassified
2:48
What could possibly go wrong?
3:36
Man Made Marvels: China
4:24
How do they do it?
4:48
Food factory
5:12
How the universe works
21:01
Janet King
22:01
High Chaparral
23:02
Yes, Minister
23:33
Oh moeder, wat is het heet
0:04
Doctor Finlay
1:02
Een bijzonder jaar
1:32
Nederland toen
2:06
Het Theater van Toen - Buster Keaton
2:32
Some Mothers Do 'Ave 'Em
3:05
De Musicalliefde van Joop van den Ende
3:36
Ontdek je plekje
4:00
Egmond Binnen
21:00
Chasing classic cars
21:20
Chasing classic cars
21:45
Codes and conspiracies
22:30
Codes and conspiracies
23:15
Extreme engineering
0:00
Chasing classic cars
0:20
Chasing classic cars
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
Chasing classic cars
3:20
Chasing classic cars
3:45
Codes and conspiracies
4:30
Top Tens
5:15
100 Miles from nowhere
21:00
Forbidden: Dying for Love
22:00
Evil lives here
23:00
Lives Destroyed: Shattered
0:00
House of Horrors: Kidnapped
1:00
Forbidden: Dying for Love
1:45
Evil lives here
2:35
Lives Destroyed: Shattered
3:25
House of Horrors: Kidnapped
4:15
Twisted Sisters
5:10
Cold Hearted
20:30
Tip
Publieke werken
22:10
NPO Radio 2 presenteert ...
23:15
Blur - Live at Hyde Park
0:15
Tip
Made in Europe
0:55
Tip
Phileine zegt sorry
2:25
Het Concertgebouworkest speelt ...
3:10
Het Concertgebouworkest speelt ...
4:00
Movies that Matter
5:29
Tussenuur Slam
5:33
Art Department
5:35
Tip
De wilde ruimte
20:15
Der Stahlbaron - Hermann Röchling und die Völklinger Hütte
21:45
Sigmaringen, Hauptstadt Frankreichs
23:05
Nürnberg - Die Prozesse
0:10
Mit offenen Karten
0:20
Journal
0:45
Pfarrer werden
2:15
Bolívars Traum
3:10
Im Bauch von ...
4:00
28 Minuten
4:46
Pause
Geen programmering
21:00
CNN Today
21:30
World Sport
22:00
CNN Today (with World Sport)
0:00
Anderson Cooper 360
1:00
Cuomo Prime Time
2:00
CNN Tonight with Don Lemon
3:00
Amanpour
Geen programmering
21:00
Prime Edition
21:18
Prime Edition
21:38
Prime Edition
22:00
Prime Edition
22:19
Prime Edition
22:39
Prime Edition
23:00
Prime Edition
23:21
Prime Edition
23:38
Prime Edition
0:00
Late Edition
0:23
Late Edition
0:41
Late Edition
1:00
Late Edition
1:22
Late Edition
1:40
Late Edition
2:00
Late Edition
2:24
Late Edition
2:42
Late Edition
3:00
All News Edition
3:21
All News Edition
3:40
All News Edition
Geen programmering
21:00
Outside Source
21:30
Sport Today
22:00
Outside Source
22:30
Outside Source
23:00
Outside Source
23:30
Asia Business Report
23:45
Sport Today
0:00
Newsday
0:30
Asia Business Report
0:45
Sport Today
1:00
Newsday
1:30
Asia Business Report
1:45
Sport Today
2:00
Newsday
2:30
Asia Business Report
2:45
Sport Today
3:00
World News
3:30
Asia Business Report
3:45
Sport Today
4:00
World News
4:30
Our world
Geen programmering
21:00
Newshour
22:00
News Live
22:30
Radicalised Youth
23:00
Newshour
0:00
News Live
0:30
Inside Story
1:00
Al Jazeera Investigations
2:00
Newshour
3:00
News Live
3:30
Life Apps
Geen programmering
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
21:00
Fryslân Hjoed
21:30
It Waar
21:35
Hea!
21:45
It polytburo
22:00
Fryslân Hjoed
22:30
It Waar
22:35
Hea!
22:45
It polytburo
23:00
Fryslân Hjoed
23:30
It Waar
23:35
Hea!
23:45
It polytburo
0:00
Fryslân Hjoed
0:25
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:30
It Waar
1:35
Hea!
1:45
It polytburo
2:00
Fryslân Hjoed
2:30
It Waar
2:35
Hea!
2:45
It polytburo
3:00
Fryslân Hjoed
3:30
Hea!
3:35
It Waar
3:45
It polytburo
4:00
Fryslân dok
4:30
It Waar
4:35
Hea!
4:45
It polytburo
Geen programmering
21:00
Drenthe nu
21:16
Loos - De kennisquiz van Drenthe
21:30
Drenthe nu
21:46
Loos - De kennisquiz van Drenthe
22:00
Drenthe nu
22:16
Loos - De kennisquiz van Drenthe
22:30
Drenthe nu
22:46
Loos - De kennisquiz van Drenthe
23:00
Drenthe nu
23:16
Loos - De kennisquiz van Drenthe
23:30
Drenthe nu
23:46
Loos - De kennisquiz van Drenthe
0:00
Drenthe nu
0:13
Loos - De kennisquiz van Drenthe
0:24
Drenthe nu
0:37
Loos - De kennisquiz van Drenthe
0:48
Drenthe nu
1:01
Loos - De kennisquiz van Drenthe
1:12
Drenthe nu
1:25
Loos - De kennisquiz van Drenthe
1:36
Drenthe nu
1:49
Loos - De kennisquiz van Drenthe
2:00
Drenthe nu
2:13
Loos - De kennisquiz van Drenthe
2:24
Drenthe nu
2:37
Loos - De kennisquiz van Drenthe
2:48
Drenthe nu
3:01
Loos - De kennisquiz van Drenthe
3:12
Drenthe nu
3:25
Loos - De kennisquiz van Drenthe
3:36
Drenthe nu
3:49
Loos - De kennisquiz van Drenthe
4:00
Drenthe nu
4:13
Loos - De kennisquiz van Drenthe
4:24
Drenthe nu
4:37
Loos - De kennisquiz van Drenthe
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
21:00
Overijssel vandaag
21:20
Expeditie Oost
21:30
Het groene oosten
21:45
Foyerconcert
22:00
Overijssel vandaag
22:20
Expeditie Oost
22:30
Het groene oosten
22:45
Foyerconcert
23:00
Overijssel vandaag
23:20
Expeditie Oost
23:30
Het groene oosten
23:45
Foyerconcert
21:00
GLD Nieuws
21:20
Van bot tot beest
21:45
Gelderland Helpt
22:00
GLD Nieuws
22:20
Van bot tot beest
22:45
Gelderland Helpt
23:00
GLD Nieuws
23:20
Van bot tot beest
23:45
Gelderland Helpt
0:00
Gisteren gemist?
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland + Weer
21:11
Remy en zijn vrienden
21:19
Metropool
21:30
NH nieuws
21:41
Reportage
21:49
Iconen
21:53
Airtime
22:00
NH nieuws
22:11
Remy en zijn vrienden
22:19
Metropool
22:30
NH nieuws
22:41
Reportage
22:49
Iconen
22:53
Airtime
23:00
NH nieuws
23:11
Remy en zijn vrienden
23:19
Metropool
23:30
NH nieuws
23:41
Reportage
23:49
Iconen
23:53
Airtime
0:00
NH nieuws
0:10
Reportage
0:18
Remy en zijn vrienden
0:26
NH nieuws
0:36
Reportage
0:44
Remy en zijn vrienden
0:52
Airtime
0:56
Iconen
1:00
NH nieuws
1:10
Reportage
1:18
Remy en zijn vrienden
1:26
NH nieuws
1:36
Reportage
1:44
Remy en zijn vrienden
1:52
Airtime
1:56
Iconen
2:00
NH nieuws
2:10
Reportage
2:18
Remy en zijn vrienden
2:26
NH nieuws
2:36
Reportage
2:44
Remy en zijn vrienden
2:52
Airtime
2:56
Iconen
3:00
NH nieuws
3:10
Reportage
3:18
Remy en zijn vrienden
3:26
NH nieuws
3:36
Reportage
3:44
Remy en zijn vrienden
3:52
Airtime
3:56
Iconen
4:00
NH nieuws
4:10
Reportage
4:18
Remy en zijn vrienden
4:26
NH nieuws
4:36
Reportage
4:44
Remy en zijn vrienden
4:52
Airtime
4:56
Iconen
5:00
NH nieuws
5:10
Reportage
5:18
Remy en zijn vrienden
5:26
NH nieuws
5:36
Reportage
5:44
Remy en zijn vrienden
5:52
Airtime
5:56
Iconen
21:10
UVandaag
21:30
Brunner door de Bocht
21:40
RegioNed
21:50
Tekst-TV
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
UVandaag
22:30
Brunner door de Bocht
22:40
RegioNed
22:50
Tekst-TV
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
UVandaag
23:30
Brunner door de Bocht
23:40
RegioNed
23:50
Tekst-TV
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
UVandaag
0:30
Brunner door de Bocht
0:40
RegioNed
0:50
Tekst-TV
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:10
UVandaag
1:30
Brunner door de Bocht
1:40
RegioNed
1:50
Tekst-TV
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:10
UVandaag
2:30
Brunner door de Bocht
2:40
RegioNed
2:50
Tekst-TV
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:10
UVandaag
3:30
Brunner door de Bocht
3:40
RegioNed
3:50
Tekst-TV
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:10
UVandaag
4:30
Brunner door de Bocht
4:40
RegioNed
4:50
Tekst-TV
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
21:00
Team West
21:30
TV West Nieuws
21:45
Dit doe ik, wat doe jij?
21:50
RegioNed
22:00
Team West
22:30
TV West Nieuws
22:45
Dit doe ik, wat doe jij?
22:50
RegioNed
23:00
Team West
23:30
TV West Nieuws
23:45
Dit doe ik, wat doe jij?
23:50
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
21:00
Rijnmond Nieuws
21:17
Weer
21:19
Onze Man Op Zuid
21:26
Dit doe ik, wat doe jij?
21:30
Rijnmond Nieuws
21:47
Weer
21:49
Onze Man Op Zuid
21:56
Dit doe ik, wat doe jij?
22:00
Rijnmond Nieuws
22:17
Weer
22:19
Onze Man Op Zuid
22:26
Dit doe ik, wat doe jij?
22:30
Rijnmond Nieuws
22:47
Weer
22:49
Onze Man Op Zuid
22:56
Dit doe ik, wat doe jij?
1:25
RegioNed
Geen programmering
23:00
Zeeland Nu
23:13
Weg van Water
23:20
Weer
23:22
Evenement van de week
23:27
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:43
Weg van Water
23:50
Weer
23:52
Evenement van de week
23:57
Verzeeuwigd
0:00
Zeeland Nu
0:13
Weg van Water
0:20
Weer
0:22
Evenement van de week
0:27
Verzeeuwigd
0:30
Zeeland Nu
0:43
Weg van Water
0:50
Weer
0:52
Evenement van de week
0:57
Verzeeuwigd
1:00
Zeeland Nu
1:13
Weg van Water
1:20
Weer
1:22
Evenement van de week
1:27
Verzeeuwigd
1:30
Zeeland Nu
1:43
Weg van Water
1:50
Weer
1:52
Evenement van de week
1:57
Verzeeuwigd
2:00
Zeeland Nu
2:13
Weg van Water
2:20
Weer
2:22
Evenement van de week
2:27
Verzeeuwigd
2:30
Zeeland Nu
2:43
Weg van Water
2:50
Weer
2:52
Evenement van de week
2:57
Verzeeuwigd
3:00
Zeeland Nu
3:13
Weg van Water
3:20
Weer
3:22
Evenement van de week
3:27
Verzeeuwigd
3:30
Zeeland Nu
3:43
Weg van Water
3:50
Weer
3:52
Evenement van de week
3:57
Verzeeuwigd
4:00
Zeeland Nu
4:13
Weg van Water
4:20
Weer
4:22
Evenement van de week
4:27
Verzeeuwigd
4:30
Zeeland Nu
4:43
Weg van Water
4:50
Weer
4:52
Evenement van de week
4:57
Verzeeuwigd
5:00
Zeeland Nu
5:13
Weg van Water
5:20
Weer
5:22
Evenement van de week
5:27
Verzeeuwigd
5:30
Zeeland Nu
5:43
Weg van Water
5:50
Weer
5:52
Evenement van de week
5:57
Verzeeuwigd
6:00
Zeeland Nu
6:13
Weg van Water
6:20
Weer
6:22
Evenement van de week
6:27
Verzeeuwigd
6:30
Zeeland Nu
6:43
Weg van Water
6:50
Weer
6:52
Evenement van de week
6:57
Verzeeuwigd
7:00
Zeeland Nu
7:13
Weg van Water
7:20
Weer
7:22
Evenement van de week
7:27
Verzeeuwigd
7:30
Zeeland Nu
7:43
Weg van Water
7:50
Weer
7:52
Evenement van de week
7:57
Verzeeuwigd
8:00
Omroep Zeeland Tekst TV
16:00
Zeeland Nu
16:16
Zeeuwen in the West
16:21
Weer
16:23
Verzeeuwigd
16:30
Zeeland Nu
16:46
Zeeuwen in the West
16:51
Weer
16:53
Verzeeuwigd
17:00
Zeeland Nu
17:16
Zeeuwen in the West
17:21
Weer
17:23
Verzeeuwigd
17:30
Zeeland Nu
17:46
Zeeuwen in the West
17:51
Weer
17:53
Verzeeuwigd
18:00
Zeeland Nu
18:16
Zeeuwen in the West
18:21
Weer
18:23
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:46
Zeeuwen in the West
18:51
Weer
18:53
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:16
Zeeuwen in the West
19:21
Weer
19:23
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:46
Zeeuwen in the West
19:51
Weer
19:53
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:16
Zeeuwen in the West
20:21
Weer
20:23
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:46
Zeeuwen in the West
20:51
Weer
20:53
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:16
Zeeuwen in the West
21:21
Weer
21:23
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:46
Zeeuwen in the West
21:51
Weer
21:53
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:16
Zeeuwen in the West
22:21
Weer
22:23
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:46
Zeeuwen in the West
22:51
Weer
22:53
Verzeeuwigd
21:00
Monsters inside me
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
Pit Bulls and Parolees
23:45
Guardians of Rescue
0:40
Monsters inside me
1:35
Attack of the Giant Jellyfish
2:25
Pit Bulls and Parolees
3:15
Guardians of Rescue
4:02
Wildest Latin America
4:49
Pit Bulls and Parolees
5:36
Escape to Chimp Eden
21:00
Brabant nieuws
21:21
BrabantQuiz
21:30
Brabant nieuws
21:57
BrabantQuiz
22:00
Brabant nieuws
22:21
BrabantQuiz
22:30
Brabant nieuws
22:57
BrabantQuiz
23:00
Brabant nieuws
23:21
BrabantQuiz
23:30
Brabant nieuws
23:57
BrabantQuiz
0:00
Brabant nieuws
0:21
BrabantQuiz
0:30
Brabant nieuws
0:51
BrabantQuiz
0:54
Brabant nieuws
1:15
BrabantQuiz
1:18
Brabant nieuws
1:39
BrabantQuiz
1:42
Brabant nieuws
2:03
BrabantQuiz
2:06
Brabant nieuws
2:27
BrabantQuiz
2:30
Brabant nieuws
2:51
BrabantQuiz
2:54
Brabant nieuws
3:15
BrabantQuiz
3:18
Brabant nieuws
3:39
BrabantQuiz
3:42
Brabant nieuws
4:03
BrabantQuiz
4:06
Brabant nieuws
4:27
BrabantQuiz
4:33
BrabantQuiz
4:36
Brabant nieuws
4:57
BrabantQuiz
Geen programmering
21:00
Óngerwaeg
21:16
RegioNed
21:30
L1mburg Centraal
22:00
Kwizzele
22:19
RegioNed
22:30
L1mburg Centraal
23:00
Óngerwaeg
23:17
RegioNed
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
21:00
AT5 Nieuws
21:12
Extra ruimte
21:18
Straten van Amsterdam
21:41
Intussen bij Salto
21:53
Amsterdam informeert
21:57
CU nieuws
22:00
AT5 Nieuws
22:12
Kale en Kokkie **
22:17
Straten van Amsterdam
22:41
De Verloren Vrijstaat
22:53
Het Verkeer
22:57
CU nieuws
23:00
AT5 Nieuws
23:12
Amsterdam informeert
23:19
Straten van Amsterdam
23:46
Bouw woon leef
23:58
CU nieuws
0:00
AT5 Nieuws
0:16
Straten van Amsterdam
0:44
UvNL lezing
0:56
Amsterdam informeert
0:57
CU nieuws
1:00
AT5 Nieuws
1:15
Straten van Amsterdam
1:42
Het Verkeer
1:45
Kale en Kokkie **
1:51
De Verloren Vrijstaat
1:57
Amsterdam informeert
1:58
CU nieuws
2:00
AT5 Nieuws
21:10
The Wild Life: Miami 108: Wild Girl Reunion
21:47
Forbidden Affairs 4
23:14
Litvin
23:22
Ep 5- Through Their Eyes, Roman Shonokhov
23:37
Dream Dates Elite 108
0:05
The Stash S4 Ep5
0:31
Private Selfies 107
0:58
Ep 2- Through Their Eyes, Quentin
1:20
Fantasy Flirt 112
1:49
The Job
2:54
Bare Fitness 107
3:28
Playboy Shoutout Ep 7
3:59
Foursome Walk Of Shame Ep 8
4:29
Girls Of Metart 108
4:56
Episode 2 - Eupopean Trip
Geen programmering
20:29
Feminist & Submissive
21:17
Lena: Ava Dalush & Lucia Love
21:41
Desire For Sex: Piano Sonata
22:10
The Escort 2: Lilly Love, Dana DeArmond & Tyler Nixon
22:42
A Touch of Nature: Katie Gold & Kristof Cale
23:09
Not to Innocent: Ally & Max D
23:41
Close To the Bone: Loren Minard & Sabby
23:58
Hall Pass: Ava Dalush & Chad White
0:30
My first time eating oysters and pussy
0:44
Sexology: Tiffany Naylor & Seth Strong
1:10
After Sunbathing
1:29
Beautiful Smut: Anastasia Black & Weston White
1:50
Naked Desire
2:10
Light my Fire: Daphne Klyde & Steve Q
2:50
HouseMates: Chessie Kay & Luke Hotrod
3:08
Modern romance: Private Show
3:28
Unwrap Me
3:49
The Stepmother 14: Elexis Monroe & Logan Pierce
4:17
Her Desire: Ladies Night
4:43
Check In Check Out: The Pool
4:48
Sex in white: Amirah Adara & Adrian Yuyu
Geen programmering
21:00
Horny Vs Homebody
21:21
Yoga Lesson
21:46
Cute Student 69s For Travel Money
22:12
Not Again!
22:37
Tiny Babe Rides Dick Around the Room
23:00
Smart Ho-Me
23:22
Your Princi-Pal
23:48
The Mother Of All Seductions
0:14
The Allure Of Azure
0:37
Ebony Beauty Empties Cabbie's Balls
0:58
Trading Sides: Part 2
1:21
Spanish Dirty Talking Stepmom
1:42
Welcome To the Neighborwhore
2:05
XXX-Men: Shagging the Shapeshifter
2:26
Casting Couch Wet Lesbian Orgasms
2:51
Road Head
3:14
Can You Feel the Tightness?
3:37
American Stud Cums on Agent's Face
Geen programmering
20:50
Voor de leeuwen
21:45
Joris' Showroom
22:15
Silent witness
23:00
Silent witness
23:50
Wordt u al geholpen?
0:20
Tip
Verborgen verleden
1:05
Rail away
1:30
Ik vertrek
2:15
Sjans
2:45
De slimste mens
3:25
'Allo 'allo!
3:55
Silent witness
4:40
Tip
Father Brown
5:24
Op Volle Toeren Clips
5:26
Op Volle Toeren Clips
21:05
Eindelijk thuis
21:50
Project Rembrandt
22:45
Nieuwsuur
23:30
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:40
Jinek
0:35
Met het mes op tafel
1:00
VRT Journaal
1:35
Van Gils & gasten
2:25
Gort over de grens
3:00
BinnensteBuiten
3:25
Journaal
3:40
Tijd voor MAX
4:20
Sesamstraat
4:40
Het klokhuis
4:55
Jeugdjournaal
5:00
De dierendetectives
5:25
Blokken
5:55
Thuis
20:35
Geubels en de Belgen
21:15
Zo man zo vrouw
22:05
Tip
Lethal Weapon 3
0:20
Huizenjagers
1:10
Pause
Geen programmering
20:35
Studio Tarara!
21:35
FAROEK Live!
22:30
Tip
Enemy of the State
0:50
Private practice
1:40
Pause
2:10
Q-Music
Geen programmering
20:35
Tip
Now You See Me
22:45
Tip
Max Payne
0:35
Pause
3:30
Q-Music
20:15
The Voice Belgique
23:15
Tirage euro millions
23:20
Une brique dans le ventre
23:48
Contacts
23:50
En quête de sens: Il était une foi
0:02
Rock the Eurovote 2019
0:03
On n'est pas des pigeons!
0:50
Météo
4:30
VivaCité Matin
20:35
Tip
A Fish Called Wanda
22:20
Météo
22:30
Vews
22:53
Kéno
22:58
Palmashow
23:00
Pop M
23:40
House of Cards
0:40
House of Cards
1:35
Vews
2:01
Météo
2:05
20:02
2:25
Le meilleur de l'humour express
3:00
Fin des programmes
21:01
Unité 9
21:43
Unité 9
22:26
Le Journal de la RTS
22:53
Météo
22:57
Mont-Saint-Michel, le labyrinthe de l'archange
0:25
Journal d'Afrique
0:52
Le Point
1:43
Journal TV 5
2:03
Météo
2:07
Femmes contre Daech
3:01
Les Nouveaux Vétérinaires
3:43
Le dessous des cartes
3:56
Shamengo, les pionniers du nouveau monde
Geen programmering
20:15
Tip
Auf der Straße
21:44
Kino Kino
22:00
ZIB 2
22:25
Zwischenstation
23:42
Reporter
0:05
10vor10
0:35
Sehnsuchtsorte
1:18
Sehnsuchtsorte
2:02
Wild islands unseen islands
2:45
Wild islands unseen islands
3:28
Wild islands unseen islands
4:11
Wild islands unseen islands
4:54
Wild islands unseen islands
5:38
Europas schönste Parks
20:15
Das Ding des Jahres
22:55
The Simpsons
23:25
The Simpsons
23:50
The Simpsons
0:20
The Simpsons
0:45
Das Ding des Jahres
3:00
ProSieben Spätnachrichten
3:05
Supernatural
3:45
Wilfred
4:05
Wilfred
4:25
Fresh off the boat
Geen programmering
21:00
Halka
0:45
Amerika'da Bir Türk
Geen programmering
20:15
EK Voetbal
23:05
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
23:35
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
0:05
Peptalk (herhaling)
0:55
European Tour Hoogtepunten
1:25
PGA Tour Hoogtepunten
2:25
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
2:50
Peptalk (herhaling)
3:40
Samenvatting
3:50
Samenvatting
4:05
Samenvatting
4:15
GP Confidential
4:45
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
5:10
The Immortals
5:35
Being Serena
6:00
Being Serena
6:30
Being Serena
20:35
EK Voetbal
22:35
Samenvatting
22:40
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
22:50
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
23:55
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
0:10
EK Voetbal
1:50
EK Voetbal
3:35
EK Voetbal
5:15
EK Voetbal
21:00
European Tour Hoogtepunten
21:30
PGA Tour
22:30
Inside the PGA
23:00
Golfing World
0:00
PGA Tour
3:00
European Tour
20:55
Nascar Xfinity Hoogtepunten
21:45
Nascar Pace Lap
22:10
Formule 1 Café
23:05
Formule 1 Race (herhaling)
1:00
GP Confidential
1:30
Nascar Cup Series Hoogtepunten
2:25
Nascar Truck Hoogtepunten
3:20
FE Street Racers
3:45
Formule 1 Race (samenvatting)
4:15
Formula E (samenvatting)
5:10
The Inside Line
5:35
WEC
6:30
Formule 1 Race (samenvatting)
21:00
Strongman Champions League
21:50
Strongman Champions League
22:40
X Games - Minneapolis
23:30
Immaf European Open
0:20
World Of X Games
1:10
Strongman Champions League
2:00
Strongman Champions League
2:50
Immaf European Open
3:40
Fantasy Factory
4:05
Fantasy Factory
4:30
World Of X Games
Geen programmering
20:30
Tip
Savages
22:40
Bent
0:15
Anna la gynecologue
1:50
Happy Death Day
3:25
Jigsaw
Geen programmering
20:30
Paddington 2
22:15
Daddy's Home 2
23:55
Blockers
1:35
Finding Your Feet
3:25
Tip
The Five-Year Engagement
Geen programmering
20:28
Fire Island
21:13
Fire Island
21:57
Golden Gays
22:22
Big Freedia
23:06
Big Freedia
23:47
I Want Your Love
0:55
The Dog Hotel
1:23
Fire Island
2:06
Fire Island
2:48
Golden Gays
3:15
Big Freedia
20:30
Darkest Hour
22:30
Viceroy's House
0:15
Vikings
1:00
Dead Draw
2:30
Channel Zero
3:15
Channel Zero
3:55
An Inconvenient Truth 2
Geen programmering
20:30
A Quiet Place
22:00
Mother!
0:00
Keep Watching
1:30
Insidious: The Last Key
3:15
Realms
4:45
My Cousin Rachel
21:00
Kees & co
21:30
Sam Sam
22:00
Sam Sam
22:30
Goede tijden, slechte tijden
23:00
The Bold and the Beautiful
23:30
The bold and the beautiful, the beginning
23:55
Kees & co
0:00
Kees & co
0:30
Kees & co
1:00
Sam Sam
1:30
Sam Sam
2:01
Private practice
2:40
Private practice
3:20
Sam Sam
3:45
Sam Sam
4:05
GTST classics
4:25
GTST classics
4:45
Private practice
Geen programmering
20:29
Tip
Criminal Minds
21:25
Criminal minds
22:21
Criminal minds
23:18
Tip
Criminal minds
0:04
Justice Served: Murderous Affairs
0:32
Justice Served: Murderous Affairs
0:59
Snapped
2:01
CSI: New York
2:42
CSI: New York
3:24
CSI: New York
4:04
CSI: New York
Geen programmering
21:04
Baskets
21:24
Brooklyn Nine-Nine
21:47
Brooklyn Nine-Nine
22:10
The Daily Show
22:36
Most Ridiculous
23:02
Wilfred
23:27
Wilfred
23:52
Baskets
0:22
Baskets
0:43
Brooklyn Nine-Nine
1:08
Brooklyn Nine-Nine
1:29
Wilfred
1:50
Wilfred
2:11
Baskets
2:35
Baskets
2:58
Brooklyn Nine-Nine
3:19
Brooklyn Nine-Nine
3:41
The Daily Show
4:08
The Daily Show
4:35
The Daily Show
5:03
The Daily Show
5:31
The Daily Show
21:00
World's Most Evil Killers
21:50
Celebrity Damage Control
22:40
A Stranger in My Home
23:30
Cold Blood
0:25
Cheaters
1:15
Speeders Fight Back
1:40
Celebrity Damage Control
2:30
World's Most Evil Killers
3:20
Judge Judy
3:40
Judge Judy
4:05
Judge Judy
4:25
48 Hours
Geen programmering
21:00
Deuce
21:30
Tennis Highlights
22:00
Doc
22:30
Voetbalpraat
23:00
FOX Sports vandaag
23:31
Voetbalpraat
0:02
FOX Sports vandaag
0:33
Voetbalpraat
1:05
FOX Sports vandaag
1:35
Voetbalpraat
2:06
FOX Sports vandaag
2:34
Voetbalpraat
3:05
FOX Sports vandaag
3:33
Voetbalpraat
4:04
FOX Sports vandaag
4:34
Voetbalpraat
5:05
FOX Sports vandaag
5:32
FOX Sports vandaag
6:00
Brand New Hits
20:57
Biatlon
21:26
Biatlon
21:56
Wielrennen
23:28
Langlaufen
23:57
Langlaufen
0:22
Nieuws
0:29
Wielrennen
1:46
Rally
2:14
Formule E
3:00
Biatlon
3:30
Biatlon
4:00
Wielrennen
Geen programmering
20:00
Nothing But the 00s
23:00
All Night Long!
Geen programmering
20:32
Van Bach tot Reich
21:31
Gidon Kremer: Back to Bach
22:29
Mozart - Pianoconcert Nr. 17, KV 453
23:04
Beethoven - Symfonie Nr. 5 deel 2
23:18
Tsjaikovski - Bloemenwals
23:37
Vivaldi - Concerto di Dresda
23:51
Beethoven - Symfonie Nr. 7, deel IV
23:59
Mozart - Symphony No. 35 "Haffner" (1)
0:01
Prokofjev - De verloving in het klooster
2:40
Gala in Berlijn 2007
4:13
Franz Liszt Concours - Sergey Belyavskiy
Geen programmering
21:00
Bubble Guppies
21:25
Top Wing
21:45
Ben & Holly's Little Kingdom
21:55
Ben & Holly's Little Kingdom
22:10
Shimmer en Shine
22:35
Shimmer en Shine
22:55
Team Umizoomiz
23:20
Nella de ridderprinses
23:30
Paw Patrol
23:55
Rusty rivets
0:15
Blaze and the monster machines
0:40
Paw Patrol
1:00
Paw Patrol
1:25
Nella de ridderprinses
1:45
Nella de ridderprinses
2:10
Paw Patrol
2:35
Shimmer en Shine
2:55
Kid-e-Cats
3:00
Kid-e-Cats
3:10
Kid-e-Cats
3:15
Kid-e-Cats
3:20
Sunny Day
3:45
Shimmer en Shine
4:05
Nella de ridderprinses
4:30
Blaze and the monster machines
4:50
Blaze and the monster machines
5:10
Paw Patrol
5:35
Rusty rivets
21:11
Grizzy & the Lemmings
21:18
Grizzy & the Lemmings
21:24
Grizzy & the Lemmings
21:40
Mijn ridder en ik
21:51
Mijn ridder en ik
22:06
Mijn ridder en ik
22:17
Mijn ridder en ik
22:33
Paf de hond
22:40
Paf de hond
22:47
Paf de hond
22:58
Paf de hond
23:05
Paf de hond
23:11
Paf de hond
0:15
Grizzy & the Lemmings
0:22
Grizzy & the Lemmings
0:28
Grizzy & the Lemmings
0:35
Grizzy & the Lemmings
0:41
Grizzy & the Lemmings
0:48
Grizzy & the Lemmings
0:54
The HAPPOS Family
0:58
Mijn ridder en ik
1:09
Mijn ridder en ik
1:20
Mijn ridder en ik
1:31
Mijn ridder en ik
1:43
Paf de hond
1:50
Paf de hond
1:56
Paf de hond
2:03
Paf de hond
2:10
Paf de hond
2:17
Paf de hond
2:25
Grizzy & the Lemmings
2:31
Grizzy & the Lemmings
2:37
Grizzy & the Lemmings
2:45
Grizzy & the Lemmings
2:52
Grizzy & the Lemmings
2:58
Grizzy & the Lemmings
3:05
Mijn ridder en ik
3:15
Mijn ridder en ik
3:27
Mijn ridder en ik
3:37
Mijn ridder en ik
3:50
Paf de hond
3:57
Paf de hond
4:04
Paf de hond
4:11
Paf de hond
4:19
Paf de hond
4:25
Paf de hond
4:35
Grizzy & the Lemmings
4:42
Grizzy & the Lemmings
4:48
Grizzy & the Lemmings
4:55
Grizzy & the Lemmings
5:01
Grizzy & the Lemmings
5:08
Grizzy & the Lemmings
21:00
Amazon außer Kontrolle?
21:45
SWR Aktuell Baden-Württemberg
22:00
Hannes und der Bürgermeister
22:30
Schreinerei Fleischmann und Freunde
23:00
Heinrich Del Core's Comedy Night
23:30
Die Pierre M. Krause Show
23:55
kabarett.com
0:40
Hannes und der Bürgermeister
1:10
Ladies night
1:55
Alfons und Gäste
2:40
Die Comedy Couch
3:25
Ladies night
4:10
Alfons und Gäste
4:55
Schreinerei Fleischmann und Freunde
5:25
Heinrich Del Core's Comedy Night
20:30
Calcio - Qualificazioni Campionati Europei
23:05
Porta a Porta
23:25
TG 1 60 Secondi
0:40
TG 1 Notte
1:10
Che tempo fa
1:15
Sottovoce
1:45
Italia - Viaggio nella bellezza
2:40
Applausi
3:55
Da Da Da
4:30
La costa Belga del Mare del Nord
5:15
RAInews24
20:20
Herhalingen NOS Journaal
22:00
Nieuwsuur
23:00
Herhalingen Nieuwsuur
0:10
Herhalingen NOS Journaal
21:10
Twinipops
21:15
Bing
21:25
Bing
21:30
Bumba: Bravo Babilu
21:35
Bumba: Bravo Babilu
21:45
Bibbeltje Big
21:54
Pim en Pom
21:59
Rita & Krokodil
22:04
Rita & Krokodil
22:10
Teletubbies
22:35
Plop en de Peppers
22:40
Plop en de Peppers
22:50
Het zandkasteel
23:05
Pingu
23:10
Pingu
23:15
Nellie & Cezar
23:20
Nellie & Cezar
23:30
Casper & Lisa
23:40
Nelli en Nora
23:45
Nelli en Nora
23:55
Twinipops
0:00
Twinipops
0:05
Bing
0:15
Bumba: Bravo Babilu
0:20
Bumba: Bravo Babilu
0:25
Bibbeltje Big
0:35
Pim en Pom
0:40
Rita & Krokodil
0:45
Rita & Krokodil
0:50
Nijntjes avonturen, groot en klein
0:55
Nijntjes avonturen, groot en klein
1:05
Teletubbies
1:15
Sesamstraat: 10 voor ...
1:25
Sesamstraat
1:40
Bibbeltje Big
1:50
Zoostraat 64
2:05
Teletubbies
2:30
Plop en de Peppers
2:35
Plop en de Peppers
2:45
Pingu
2:50
Pingu
2:55
Nellie & Cezar
3:00
Nellie & Cezar
3:10
Casper & Lisa
3:20
Nelli en Nora
3:25
Nelli en Nora
3:35
Twinipops
3:40
Twinipops
3:45
Bing
3:55
Bing
4:00
Bumba: Bravo Babilu
4:05
Bumba: Bravo Babilu
4:15
Bibbeltje Big
4:22
Pim en Pom
4:27
Rita & Krokodil
4:32
Rita & Krokodil
4:35
Nijntjes avonturen, groot en klein
4:45
Nijntjes avonturen, groot en klein
4:50
Het zandkasteel
5:05
Teletubbies
5:20
Sesamstraat: 10 voor ...
5:30
Sesamstraat
5:45
Bibbeltje Big
5:55
Zoostraat 64
20:30
Giselle
22:20
La Bayadère (Bolchoï - Pathé Live)
0:35
Jazz à Vienne 2016
1:50
Jazz à la Villette 2018
3:00
Jazz Onze+ Festival 2014
4:00
Jazz à Vienne 2014
4:55
Snarky Puppy, "Culcha Vulcha" à l'Olympia
21:00
Noticias 24H
21:25
El tiempo
21:30
Reportaje informe semanal
21:40
Reportaje informe semanal
21:50
Reportaje informe semanal
22:00
Viaje al centro de la tele
22:35
MasterChef
1:45
Ese programa del que usted me habla
2:15
La noche en 24H
4:10
España directo
5:30
La aventura del saber
21:00
De Vlaamse top 10
21:45
TV Oranje Nonstop
22:00
TV Oranje Nonstop
0:00
TV Oranje Nonstop
Geen programmering
5:50
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
Journaal
6:35
Journaal
6:40
Journaal
6:45
Journaal
6:50
Journaal
7:00
Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
De wereld draait door
12:00
Journaal
12:20
Journaal
12:40
Kook mee met MAX
13:00
Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
Journaal
14:40
Journaal
15:00
Journaal
15:20
Jinek
16:20
De rijdende rechter
17:00
Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
Journaal
20:35
Tip
Tussen kunst en kitsch
21:25
Tip
Geef om je hersenen
23:00
Jinek
0:00
Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:50
Journaal
2:05
Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:37
Journaal
7:41
Journaal
7:45
Journaal
7:49
Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
Journaal
8:30
Journaal
8:37
Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:20
Tip
De wilde ruimte
10:20
Tip
MAX maakt mogelijk
10:30
De Hofbar
11:00
Journaal
11:15
Journaal
11:25
BinnensteBuiten
12:00
Opsporing verzocht
12:56
Politieke partijen
13:00
Journaal
13:20
Blauw bloed
14:05
Kassa
14:55
Kruispunt
15:25
De bibliotheek
16:00
Journaal
16:15
Gort over de grens
17:05
Tip
Koken met Van Boven
17:35
Per seconde wijzer
18:10
Rail away
18:45
Tip
Binnenstebuiten
19:15
De bibliotheek
19:50
Per seconde wijzer
20:25
Tip
Van Kooten en De Bie's moeders de vrouwen
21:25
Tip
Andere tijden
22:00
Nieuwsuur
22:55
Tip
Movies that Matter: De waarheid over mijn vader
0:00
Ben-Gurion, epiloog
0:50
De nachtzoen
1:05
Nieuwsuur
1:55
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Penelope
6:40
Joe en Jack
6:50
Rita & Krokodil
6:55
Sesamstraat
7:10
Tip de muis
7:17
Pim en Pom
7:20
Zappelin go
7:35
Buurman en buurman
7:40
Bob de bouwer
7:50
BabyBeestenBoel
8:00
Shaun het schaap
8:05
Bollie & Billie
8:20
Heidi
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Masha en de beer
9:00
Igam Ogam
9:09
Kiwi & Strit
9:15
Pieter Konijn
9:25
Kindertijd
9:55
Pipi, Pupu & Rosemarie
10:05
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Mullewapp
10:30
Nellie & Cezar
10:35
Het zandkasteel
10:50
Pingu in de stad
10:55
Sesamstraat: 10 voor ...
11:10
Zappelin go
11:20
Olivia
11:30
Inui
11:35
Babar en de belevenissen van Badou
11:45
Angelina ballerina
12:05
Maja de Bij
12:15
Nils Holgersson
12:30
Apennoten
12:40
Lassie
13:05
Lassie
13:30
Studio snugger
13:45
Te leuk om waar te zijn
14:15
Betreden op eigen risico
15:05
De regels van Floor
15:10
De regels van Floor
15:25
Tip
Bibi en Tina: Jongens tegen de meiden
17:10
Beste vrienden quiz
17:35
Hip voor nop
18:05
#forever
18:20
SpangaS
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
3 op reis
19:55
Food CIA
20:25
Tip
Cop vs. Killer
22:00
Tip
De Luizenmoeder
22:35
Tip
Dream School
23:40
De wereld draait door
0:40
De wereld draait door
1:35
De wereld draait door
2:30
De wereld draait door
3:25
De wereld draait door
4:15
Tekst-tv
Geen programmering
6:19
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:14
Nieuws
7:30
Nieuws
7:44
Nieuws
8:00
Nieuws
8:14
Nieuws
8:30
Nieuws
8:44
Nieuws
9:00
Nieuws
9:14
RTL Boulevard
9:57
Koffietijd
11:01
Goede tijden, slechte tijden
11:32
The Bold and the Beautiful
12:00
Dr. Phil
12:51
Een zaak van bloemen
13:16
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:59
De bloemenstal
14:14
Een nieuw leven in de zon
15:12
Tip
Zelfbouwers Rotterdam
16:01
Tip
Beau Five Days Inside
16:58
5 uur live
18:00
Nieuws
18:17
Editie NL
18:33
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:58
Weer
20:02
Goede tijden, slechte tijden
20:34
Love Is in the Air
21:35
Topdokters
22:31
Een nieuw leven in de zon
23:31
Nieuws
23:48
Weer
23:52
RTL Boulevard
0:45
Een nieuw leven in de zon
1:44
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
5:00
Teleshop
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:51
Teleshop 4: Mediashop
14:26
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:46
Makelaars met een missie
17:48
Dr. Phil
18:34
Deurwaarders UK
19:31
24 uur in de politiecel
20:33
Hotter than my daughter
21:33
Tip
The Blacklist
22:30
24 uur in de ER
23:30
24 uur in de politiecel
0:32
The Blacklist
1:22
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:55
Shownieuws
8:30
6 inside
9:25
Escape to the Country
10:25
Smaken verschillen
10:55
Smaken verschillen
11:30
Wat eten we?
12:00
Utopia
12:55
Dieren op spreekuur
13:30
Escape to the Country
14:25
Smaken verschillen
14:55
Smaken verschillen
15:25
Tip
vtwonen weer verliefd op je huis
16:25
De dag van je leven
17:30
Wat eten we?
18:00
6 inside
19:00
Hart van Nederland
19:30
Utopia
20:30
Foute boel
21:30
Tip
Mr. Frank Visser doet uitspraak
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
6 inside
0:30
Utopia
1:20
Astro tv
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Power Rangers dino charge
6:55
Transformers Cyberverse
7:06
LEGO Ninjago
7:30
Inazuma Eleven
7:54
Ben 10
7:56
Pokémon XY
8:19
Ben 10
8:43
Rox
9:11
Transformers Rescue Bots
9:32
Flodder
10:03
Flodder
10:37
Married with children
11:05
Married with children
11:31
'Allo 'allo!
12:01
Last man standing
12:27
Last man standing
12:55
Idioten op de weg
13:23
Politie op je hielen Down Under
14:14
Stop! Politie
14:50
Stop! Politie
15:12
Stop! Politie
15:35
Last man standing
16:00
Last man standing
16:25
Married with children
16:52
Married with children
17:21
Flodder
17:54
Flodder
18:28
'Allo 'allo!
18:59
Idioten op de weg
19:29
Tip
RTL 7 Darts
23:30
Tip
Top Gun
1:44
Teleshop 7: Hollandse kanjers
2:01
Teleshop 7: Hollandse kanjers
Geen programmering
Geen programmering
7:30
TV Winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:30
Astro tv
13:30
Tommy teleshopping
14:05
Baby daddy
14:35
House rules Australië
15:35
Het blok Australië
16:35
House rules Australië
17:40
Het blok Australië
18:40
Tip
Hawaii five-0
19:35
Tip
NCIS
20:30
Mars tegen Venus
22:00
Tip
Friends with Benefits
0:10
Tip
Grey's Anatomy
1:05
Code black
2:00
Astro tv
Geen programmering
18:00
The big bang theory
18:20
The big bang theory
18:45
Mom
19:10
Mom
19:35
Tip
The big bang theory
20:05
The Big Bang Theory
20:30
Tip
The A-Team
22:50
Tip
Hot Fuzz
1:10
Utopia
1:55
Astro tv
4:00
Pause
Geen programmering
6:00
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
6:12
Gravity Falls
6:20
Atomic Puppet
6:45
Gravity Falls
7:10
Groen in de Grote Stad
7:22
Groen in de Grote Stad
7:38
DuckTales
8:00
Milo Murphy's Wet
8:25
Milo Murphy's Wet
8:40
Ruimtekuikens in de ruimte
8:50
Ruimtekuikens in de ruimte
9:05
Boyster
9:30
Boyster
9:50
Lanfeust Quest
10:18
The Gronks
10:30
The Gronks
10:55
The Gronks
11:20
Undercover Kat
11:33
Undercover Kat
11:40
Undercover Kat
11:47
Undercover Kat
12:10
Gravity Falls
12:35
Marvel's Spider-Man
12:58
Ruimtekuikens in de ruimte
13:25
The Gronks
13:47
The Gronks
13:55
The Gronks
14:00
Marvel's Spider-Man
14:27
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
14:55
Star Wars Rebels
15:20
Pokémon XY
15:30
Ruimtekuikens in de ruimte
15:45
Ruimtekuikens in de ruimte
16:13
Furiki Wheels
16:40
Paf de hond
16:47
Paf de hond
16:55
Paf de hond
16:58
Paf de hond
17:00
Lab Rats
17:28
Mech-X4
17:50
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
4:00
Zip Zip
4:12
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
4:33
Atomic Puppet
4:53
Lanfeust Quest
5:16
Boyster
5:37
Dude, That's My Ghost!
Geen programmering
6:30
Koala broertjes
6:41
Elias
6:51
Sid de slimmerik
6:56
Wissper
7:03
Jul & Julia
7:14
Ernst, Bobbie en de rest
7:29
Piet Piraat
7:36
Mijn ridder en ik
7:47
Super 4
8:00
Lego city
8:02
Brandweerman Sam
8:15
Bibaboerderij
8:30
Molang
8:33
Molang
8:37
2 kleine kleutertjes
8:40
Leren met Jokie
8:46
Sophie de giraf
8:51
Juf Roos
8:56
BW TV
9:02
Tee and Mo
9:07
Sprookjesboom show
9:12
StoryZoo
9:24
Thomas de stoomlocomotief
9:35
Super Wings
9:49
Robocar poli
10:01
Chuggington medaille race
10:05
The adventures of Chuck and friends